تور بدروم

تور بدروم از جمله تورهای مهم ترکیه است که همه ساله گردشگران زیادی از  گوشه و کنار جهان به آن سفر می کنند . بدروم که به سرزمین آب های ابدی شهرت دارد ، بر روی شبه جزیره ای در کشور ترکیه واقع شده است . بندر بدروم یکی از مراکز تفریحی و توریستی پر طرفدار ترکیه محسوب می شود و دارای جنبه های توریستی متعددی است که از آن جمله می توان به قلعه بلند ، بنادر ، کوچه های تنگ ، گنبدها و کشتی های تفریحی ، کارخانه جات کشتی سازی اشاره کرد که شهرت جهانی دارند . آب و هوایی متعادل بدروم در تابستان و زمستان آن را به قطب گردشگری در منطقه تبدیل کرده و در تمام فصول سال پذیرای گردشگران داخلی و خارجی می باشد .

اطلاعات بیشتر  
مکانهای دیدنی بدروم
 

مکانهای دیدنی بدروم اختصاص به طبیعت زیبا ، سواحل ماسه ای و صخره ای با شکوه ، دریای فیروزه ای و تفریحات آبی و ساحلی آن ندارد . اگرچه  توریستان زیادی از اقصی نقاط جهان به منظور استراحت و  تفریح به بدروم سفر می کنند ، اما این شهر تاریخی و مهم ، دارای مراکز خرید باشکوه و آثار باستانی با ارزشی می باشد . دیدنیهای شهر بدروم قابل توجه و جذاب بوده که معروف ترین مکان های دیدنی آن که بیشتر مورد توجه توریستان واقع شده شامل : قلعه بدروم ، موزه باستان شناسی زیر زمینی ( زیر آبی ) ، مقبره میلاس ، منطقه تاریخی لاگینا ، سفر آبی ، جزیره سدیر ، شهر باستانی کراموس ، سواحل زیبا و هفت جزیره می باشد  .

   
مراکز خرید بدروم
مراکز خرید بدروم بخش لا ینفک  تور بدروم محسوب می شود . قسمتی از این مراکز خرید به فروش صنایع دستی ، ظروف مسی ، فرش ، چرم ، زیور آلات و قلاب بافی می پردازند و گروهی دیگر کالاهای مصرفی چون البسه باکیفیت ترک و پارچه را به خریداران ارائه می کنند . از مراکز خرید معروف بدروم که شهرت بیشتری دارند می توان به : مرکز خرید عثمان مینیاتورز ، مرکز خرید ترکیش کارپتس ، مرکز خرید کپروار ، مرکز خرید میرجام پیپ ، بازار پارچه و چرم   اشاره کرد .
 اطلاعات بیشتر  
هتل های بدروم
 هتل های بدروم در نقاط مختلف شهر پراکنده شده و به دلایل توریستی اهمیت بالایی دارند . اکثر این هتل ها که مطابق با استانداردها روز دنیا و اصول هتلداری طراحی شده اند ، در مجاورت دریا و نوار سواحلی واقع شده اند . هتلهای بدروم از نظر کیفیت در بالاترین سطح قرار دارند . این هتل های مجلل که شامل هتل های سه ، چهار ، پنج و پنج ستاره تاپ می باشند ، به کامل ترین امکانات تفریحی ، رفاهی و ورزشی مجهز بوده و دارای سرویس پذیرایی آل و یوآل  می باشند.
رستوران های بدروم

رستوران های بدروم و غذاهای آن به نحوی بیانگر فرهنگ مردم بوده و ریشه در تاریخ آن دارد . وقتی از تور بدروم برای بازدید این شهر زیبا استفاده می کنید بهتر است که سری به رستورانهای این منطقه بزنید . تست غذاهای اصیل ترکی و طعم و مزه دلچسب این غذاها مطمئنا برای هر مسافری دلپذیر خواهد بود . البته علاوه بر غذاهای ترکی ، خوراک های دریایی ، مدیترانه ای و بین المللی نیز دررستوران های آن طبخ می گردد اما در این بین خوراک های دریایی طرفداران بیشتری دارد . گزیده ای از رستوران های معروف بدروم شامل : رستوران مارینا یاچ کلاب ، رستوران آکواریوم ، کافه داکی رستوران ، رستوران کوکادن ، ارنلر سفراسی رستوران و ... می باشد.

 

www.tafrihatonline.com