هتل جمیرابیچ
هتل 5 ستاره جمیرابیچ  با طراحی زیبا و موج مانند یکی از ساختارهای زیبا در دبی محسوب می شود.نمای موجی شکل فضای بیرونی هتل جمیرا بیچ دبی و نمایش همکاری عناصر طبیعی مانند آب،خاک،آتش،و باد در دیزاین درونی هتل این هتل را از بقیه هتلها متمایز کرده است.این هتل روبه روی برج العرب واقع شده و تنها بیست دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.همچنین قابل به ذکر است که پارک آبی وایلدوادی در کنار هتل قرار دارد که میهمانان تور دبی هتل جمیرا بیچ میتوانند با اقامت در این هتل از این پارک آبی به صورت رایگان استفاده کنند.هتل جمیرابیچ دارای ساحل اختصاصی بوده که با قدم زدن در این ساحل شنی و نگاه کردن به خلیج همیشه فارس ساعاتی خوش را سپری خواهید کرد.
   
اتاقهای هتل جمیرا بیچ
اتاقهای هتل جمیرابیچ شامل انواع اتاقهای استاندارد،سوئیتهاو ویلاهای  زیباست که در مجموع ششصد وهفده اتاق را تشکیل می دهد.متراژهای اتاق بسیار متنوع و با هر سلیقه وامکانات مالی سازگار است.تمامی اتاقها با چشم انداز خلیج فارس میباشند که در موقع استراحت در اتاقها مناظر چشم نوازی خواهید دید.کلیه اتاقها دارای گاوصندوق ، یخچال ، تلفن ، سشوار ، تلویزیون واینترنت می باشد و اتاقها هرروز توسط خادمین هتل نظافت ،پاکسازی وتجهیز می شود.
   
امکانات هتل جمیرابیچ

امکانات هتل جمیرابیچ بسیار متنوع و دارای فضایی مجلل وخیره کننده سرشار از تحرک وسرزندگی با امکانات وسیع تفریحی برای انواع سلایق ، زوجهای جوان ،توریستها،بازرگانان ،کودکان ،جوانان،بزرگسالان و ورزشکاران می توانند از امکانات هتل جمیرابیچ بهره مند شوند.همه ساله این هتل پذیرای تعداد زیادی توریست ومهمان توردبی از کشورهای مختلف می باشد.از امکانات هتل میتوان استخر سرپوشیده و روباز،ساحل اختصاصی،ماساژ،سونا،پارک آبی رایگان،سالن بدنسازی،سالن آرایش و.... را نام برد.

هتل جمیرابیچ روی نقشه گوگل
   

View jumeirah beach in a larger map
اطلاعات هتل های دبی در نقاط مختلف

 هتلهای دبی در مناطق مختلف آن از جمله دیره،رقه،اتوبان شیخ زاید،بردبی ،مدینه الجمیرا و جزیره مصنوعی پالم واقع شده است . ,و بسته به این که از تور دبی و سفر به دبی چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت ومکانهای مختلف در شهر دبی استفاده کنید،هدف از سفر دبی واستفاده از تور دبی می تواند:خرید وبازدید از مراکز خرید دبی ،بازدید از دیدنیهای دبی واماکن دیدنی دبی،شرکت در نمایشگاههای بین المللی دبی،تفریح ،استراحت ،ماه عسل ویا ترانزیت به باشد.یقینا هتل های دبی با هر بودجه و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل های دبی

قبل از سفر به دبی واستفاده از تور دبی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتلهای دبی مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.اکثر هتلها از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل خلیج بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در اکثر هتل های دبی نوشیدنیهای الکلی  سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل های دبی بین المللی بوده ولی به دلیل مسلمان بودن تمامی غذاها با گوشتهای حلال پخته میشوند.

*همراه داشتن داروهای کدئین دار در دبی پیگرد قانونی دارد و منجر به زندان رفتن میشود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل جمیرابیچ
jumeirah Rd-Dubai united Arab Emirates   آدرس  
020971 4 348 0000   تلفن  
 020971 4 348 0000   فکس  
    ایمیل  
 www.jumeirah.com/en/hotels-resorts/dubai/jumeirah-beach-hotel   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور دبی ورزرو هتل جمیرابیچ ، اطلاع از قیمت تور دبی،تور ارزان دبی ، قیمت بلیط هواپیما دبی ، رزرو بلیط دبی:و 02188505454-021887170