هتل علی بی ریزورت
هتل علی بی ریزورت یکی از مجلل ترین هتل های 5 ستاره در منطقه سیده و ماناوگات آنتالیا به شمار می رود که دریای مدیترانه و بسیاری از مواهب طبیعت آن را احاطه کرده اند . این هتل باشکوه در سال 2011 عنوان بهترین هتل تنیس را به خود اختصاص داده و از بالاترین استاندارد ها جهت ارائه سرویس در اتاق ها ، رستورنها ، توزیع و کیفیت امکانات برخوردار می باشد . علاوه بر این از ساحل ماسه ای و پلاژ اختصاصی نیز بهره مند بوده و به طور کلی تمامی امکانات ورزشی و تفریحات ساحلی ممکن را که یک هتل درجه یک برای محبوبیت لازم دارد ، در اختیار دارد . استخرهایی متعدد که برای تمام گروه های سنی مناسب بوده و پارک آبی وسیع با سرسره های هیجان انگیز در کنار بهترین کادر خدماتی دلیلی برای برتری این هتل 5 ستاره می باشد . در ضمن  هتل علی بی ریزورت تا مرکز ماناوگات 12 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 80 کیلو متر  کیلومتر فاصله دارد . 
 
   
اتاقهای هتل علی بی ریزورت
اتاقهای هتل علی بی ریزورت شامل 900 اتاق استاندارد ، سوپر استاندارد ، خانوادگی و سوپر خانوادگی است که دارای فضایی آرام و امکاناتی مدرن و به روز می باشند . چیدمان و رنگ هایی که در این اتاق های لوکس به کار رفته است محیط آن را مطبوع و دلنشین کرده و خستگی فعالیت روزانه را از تن میهمانان هتل  دور می کند . علاوه بر این ، هر اتاق مجهز به بالکن اختصاصی است که مشرف به طبیعت سبز اطراف هتل و دریا بوده  ، پنجره هایی بزرگ با نور مناسب دارد . نیروهای خدماتی ورزیده و کار آمد نیز در اسرع وقت به امور گردشگران رسیدگی می کنند . تخت هایی راحت و استاندارد ، کف سرامیک ، روم سرویس 24 ساعته ، سیستم برودتی و حرارتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره و کانال موسیقی ، یخچال ، مینی بار ، حمام با وان و کلیه لوازم و سشوار ، لوازم آرایش ، صندوق امانات قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان و کلید الکترونیکی ، از امکاناتی است که در اتاق های هتل 5 ستاره علی بی ریزورت  ارائه می گردد .  
   
 امکانات هتل علی بی ریزورت

امکانات هتل علی بی ریزورت  بی نظیر و منحصر به فرد بوده و مثال زدنی است که از آن جمله می توان به : مینی کلوب ، ماکسی کلوب ، گنچ کلوب ، سالن اتومبیل رانی ، میز پینگ پنگ ، زمین های متعدد تنیس با کورت کودک ، آکوا پارک ، لونا پارک ، مرکز نگه داری از کودک با کامل ترین امکانات ، اجرای معروف ترین شوهای جهان و برنامه های سرگرم کننده ، پاراسیلینگ ، سونا و جکوزی ، حمام ترکی ، قایق های سرعتی و خانوادگی ، تورهای هلی کوپتر ، رینگو ، اسکی روی آب ، والیبال ساحلی ، پرتاب دارت ، شافل برد ، بوسیا ، بسکتبال ، تیر اندازی ، زمین فوتبال ، سیرف ، جت اسکی ، بنانا بوت ، غواصی ، مرکز سلامت و اسپا ، ویرپول ، حمام شیر ، سالن بازی کودک ، پارک آبی ، پارکینگ ، سالن بدنسازی ، پذیرش و تحویل 24 ساعته ، صرافی ، آسانسور ، سالن زیبایی ، سالن کنفرانس ، بار، برنامه های سرگرم کننده ، دسترسی به اینترنت پر سرعت ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، خدمات شستشوی لباس ، فروشگاه ، رستوران های لوکی ، کافی شاپ ، بوفه صبحانه ، محوطه حمام آفتاب و . . . اشاره نمود .

هتل علی بی ریزورت روی نقشه گوگل
   
اطلاعات هتل های پنج ستاره آنتایا در نقاط مختلف استان آنتالیا

عمده هتلهای آنتالیا  در شهرهای ساحلی این استان مانند: کمر، بلک ، لارا ،کندو، سیده ، ماناوگات و الانیا بشرح ذیل واقع شده اند:

هتلهای پنج ستاره مرکزآنتالیا

هتل های پنج ستاره کندو

هتل های پنج ستاره بلک

هتل های پنج ستاره کمر

هتل های پنج ستاره لارا

هتل های پنج ستاره سیده

هتل های پنج  ستاره مناوگات

اطلاعات ضروری هتل های آنتالیا

قبل از سفر به آنتالیا واستفاده از تور آنتالیا و ورود به هتل زیبا و مجلل علی بی ریزورت توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتل علی بی ریزورت مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.هتل علی بی ریزورت از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*در هتل علی بی ریزورت دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در تور آنتالیا حتما دمپائی همراه داشته باشید.

*آفتاب سواحل آنتالیا بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*هتل علی بی ریزورت آنتالیا نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان ومقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

*غذاهای هتل علی بی ریزورت آنتالیا بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های آنتالیا یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شمارا راهنمایی خواهند نمود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل اعلی بی ریزورت
Sorgun Tourism Center, 7600 Side, Turkey   آدرس  
020902427441414   تلفن  
020902427441414   فکس  
www.alibey.com   ایمیل  
www.alibey.com   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور ترکیه تورآنتالیا ورزرو هتل علی بی ریزورت، اطلاع از قیمت تور آنتالیا ،تور لوکس آنتالیا ، قیمت بلیط هواپیما آنتالیا ، قیمت تور آنتالیا و رزرو بلیط آنتالیا:و 02188505454-021887170