هتل های بانکوک
هتل های بانکوک درتمامی نقاط این شهرعظیم و به صورت گستردهای پراکنده شده اند .انگیزه مسافرت به تایلند و شهر بانکوک به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوای منحصر به فرد و طبیعت مثال زدنی و جذاب این منطقه توریستی بوده و همین  عوامل ، گردشگران بسیاری را به منظور تفریح و استراحت به شهر بانکوک جذب نموده است ، که البته باید توجه داشت که از نطر جامعه شناسی و تاریخی نبز بسیار اهمیت دارد . هتل های بانکوک از فرودگاه بین المللی گرفته تا مکانهای دیدنی این شهر زیبا  و از مراکز تجاری  تا اماکن تاریخی آن ، ازشرق تا غرب و از شمال به جنوب بانکوک گسترده اند. مسافرین تور تایلند و تور بانکوک می توانند با توجه به توانمندی مالی خود انواع هتل ها را تحقیق ، مطالعه و مورد انتخاب قرار می دهند.مراکز اقامتی بانکوک به مانند اکثر نقاط تایلند به ترتیب درجه بندی عبارتند از : مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل پنج ستاره برای هر بودجه وسلیقه ای قابل استفاده و در دسترس است.گشت آنلاین می کوشد هتل هایی را از شهر زیبای بانکوک که طرف قرارداد کارگزاران ایرانی و مورد اقبال توریستهای ایرانیست انتخاب و اطلاعات آنرا در اختیارمسافرین تور بانکوک قرار دهد .
   
موقعیت جغرافیایی هتل های بانکوک
از نظر جغرافیایی تمرکز هتل های بانکوک بیشتر در مرکز این شهر و در اطراف مراکز تفریحی ، تجاری و مراکز تاریخی و توریستی آن واقع شده است ، البته اگر به نقشه های شهر بانکوک و گوگل مپ این شهر بنگرید خواهید دید که بانکوک در قسمت غربی رودخانه چائو فریا قرار گرفته و معابد قدیمی و کاخ های با شکوهی در آن وجود دارد که نشانه قدمت تاریخی شهر بانکوک می باشد ، در بانکوک شبکه عظیم ومنظم مترو ، مراکز تجاری و دیدنی آن را به مراکز اقامتی وصل می کند. به این ترتیب برای کسانی که با شهربانکوک آشنایی دارند دوری هتل معنی ندارد . البته برای کسانی که شهر بانکوک را نمی شناسند و دفعات اول است که به آن سفر می کنند توصیه می شود حنما با یک لیدر و یا بلد راه سفر کنند زیرا شهر بانکوک بسیا بزرگ و مردم آن بغیر از تایلندی به هیچ زبان دیگری سخن نمی گویند .
   
امکانات پذیرایی هتل های بانکوک

امکانات هتل های شهر بانکوک بستگی به درجه ونوع هتلهای بانکوک متفاوت است.امکانات پذیرایی هتلها در بانکوک شامل :فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast،اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board،اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی (FB=Fullboard)البته غذاهای بانکوک وفرهنگ غذایی کشور چین و شهر بانکوک منحصر بفرد بوده و فقط می توان از غذاهای بین الملی و صبحانه در هتل های بانکوک مانند اکثر نقاط شرق آسیا که با ذائقه ایرانیان و توریستهای ایرانی تور بانکوک سازگار است استفاده نمود.

درجه هتلهای بانکوک

عمده تورهای ابرانی در بانکوک از امکانات هتلهای پنج ستاره و چهارستاره بانکوک استفاده می نمایند اما گشت آنلاین می کوشد اطلاعات سایر هتل ها را نیز جمع آوری و در اختیار علاقمندان قرار دهد:

هتلهای پنج ستاره بانکوک

هتل های چهار ستاره بانکوک

هتال های سه ستاره بانکوک

هتل های دو ستاره بانکوک

هتل آپارتمانهای بانکوک
شماره تلفن های ضروری
دفتر هواپیمایی ماهان   تلفن فرودگاه پوکت  
دفتر هواپیمایی هما   تلفن فرودگاه بانکوک  
دفتر هواپیمایی امارات   تلفن پلیس جهانگردی  
دفتر هواپیمایی قطری   سفارت ایران (بانکوک)  
       
       
       
       
       
کد تلفن های داخل کشور()
پوکت   بانکوک  
هواهین   پاتایا  
چیانگ مای   جزیره سامویی  
کرابی   کانچابوری  
چا آم   جزیره پی پی  
تلفن مشاوره رایگان تور بانکوک ورزرو هتل های بانکوک ، اطلاع از قیمت توربانکوک ،تور ارزان بانکوک ، قیمت بلیط هواپیما بانکوک ، رزرو بلیط بانکوک: 02188505454-021887170