هتل های شانگهای
هتل های شانگهای درتمامی نقاط این شهرعظیم و به صورت گستردهای پراکنده شده اند .انگیزه مسافرت به چین و شهر شانگهای غالبا انگیزه های تجاری و یا تحصیلی است که البته باید توجه داشت که از نطر جامعه شناسی و تاریخی نبز بسیار اهمیت دارد . هتل های شانگهای از فرودگاه بین المللی گرفته تا مکانهای دیدنی این شهر زیبا که به جنگل آسمان خراش ها شهرت دارد و از مراکز تجاری  تا اماکن تاریخی آن ، ازشرق تا غرب و از شمال به جنوب شانگهای گسترده اند. مسافرین تور چین و تورشانگهای می توانند با توجه به توانمندی مالی خود انواع هتل ها را تحقیق ، مطالعه و مورد انتخاب قرار می دهند.مراکز اقامتی شانگهای به مانند اکثر نقاط چین به ترتیب درجه بندی عبارتند از : مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل پنج ستاره برای هر بودجه وسلیقه ای قابل استفاده و در دسترس است.گشت آنلاین می کوشد هتل هایی را از شهر زیبای شانگهای که طرف قرارداد کارگزاران ایرانی و مورد اقبال توریستهای ایرانیست انتخاب و اطلاعات آنرا در اختیارمسافرین تور شانگهای قرار دهد .
   
موقعیت جغرافیایی هتل های شانگهای
از نظر جغرافیایی تمرکز هتل های شانگهای بیشتر در مرکز این شهر و در اطراف مراکز تجاری شانگهای واقع شده است ، البته اگر به نقشه های شهر شانگهای و گوگل مپ این شهر بنگرید خواهید دید که شانگهای در کرانه چپ رودخانه هوانگ پو و در قسمت جنوب یانگ تسه قرار گرفته و فاصله اندکی تا اقیانوس آرام دارد و نام این شهر که معنی بر فراز ذریا می باشد نیز بر همین اساس انتخاب شده است ، در شانگهای فاصله جغرافیایی آنچنان معنایی ندارد زیرا شبکه عظیم ومنظم مترو شهر شانگهای مراکز تجاری و دیدنی آن را به مراکز اقامتی وصل می کند. به این ترتیب برای کسانی که با شهر شانگهای آشنایی دارند دوری هتل معنی ندارد . البته برای کسانی که شهر شانگهای را نمی شناسند و دفعات اول است که به آن سفر می کنند توصیه می شود حنما با یک لیدر و یا بلد راه سفر کنند زیرا شهر شانگهای بسیا بزرگ و مردم آن بغیر از چینی به هیچ زبان دیگری سخن نمی گویند .
   
امکانات پذیرایی هتل های شانگهای

امکانات هتل های شهر شانگهای بستگی به درجه ونوع هتلهای شانگهای متفاوت است.امکانات پذیرایی هتلها در شانگهای شامل :فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast،اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board،اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی (FB=Fullboard)البته غذاهای شانگهای وفرهنگ غذایی کشور چین و شهر شانگهای منحصر بفرد بوده و فقط می توان از غذاهای بین الملی و صبحانه در هتل های شانگهای مانند اکثر نقاط شرق آسیا که با ذائقه ایرانیان و توریستهای ایرانی تور شانگهای سازگار است استفاده نمود.

درجه هتلهای شانگهای

عمده تورهای ابرانی در شانگهای از امکانات هتلهای پنج ستاره و چهارستاره شانگهای استفاده می نمایند اما گشت آنلاین می کوشد اطلاعات سایر هتل ها را نیز جمع آوری و در اختیار علاقمندان قرار دهد:

هتلهای پنج ستاره شانگهای

هتل های چهار ستاره شانگهای

هتال های سه ستاره شانگهای

هتل های دو ستارهشانگهای

هتل آپارتمانهای شانگهای
شماره تلفن های ضروری
دفتر هواپیمایی ماهان   تلفن فرودگاه پکن  
دفتر هواپیمایی هما   تلفن فرودگاه شانگهای  
دفتر هواپیمایی امارات   تلفن پلیس جهانگردی  
دفتر هواپیمایی قطری   سفارت ایران (پکن)  
       
       
       
       
       
کد تلفن های داخل کشور()
شنزن   پکن  
گوانجو   شانگهای  
هنگ کنگ   ماکائو  
لیائونین   دالیان  
شانتو   ارومچی  
تلفن مشاوره رایگان تورشانگهای ورزرو هتل های شانگهای ، اطلاع از قیمت تورشانگهای ،تور ارزان شانگهای ، قیمت بلیط هواپیما شانگهای ، رزرو بلیط شانگهای: 02188505454-021887170