هتل های ماکائو
هتل های ماکائو درتمامی نقاط شهراین شهر بزرگ  گسترده شده است . انگیزه مسافرت به چین و شهر توریستی ماکائو اگرچه در ذهن اکثریت افراد فقط تجارتست ولی باید توجه داشت که از نطر جامعه شناسی و تاریخی نبز بسیار مطرح است . هتل های ماکائو از فرودگاه گرفته تا مکانهای دیدنی ، مراکز تجاری شهر و اماکن تاریخی ماکائو، اازشرق تا غرب  و از شمال به جنوب شهر گسترده شده اند. مسافرین تور چین و تور ماکائو می توانند با توجه به توانمندی مالی خود انواع هتل ها را تحقیق ، مطالعه و مورد انتخاب قرار می دهند.مراکز اقامتی ماکائو به مانند اکثر نقاط چین به ترتیب درجه بندی عبارتند از : مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل پنج ستاره برای هر بودجه وسلیقه ای قابل استفاده و در دسترس است.گشت آنلاین می کوشد هتل هایی را از شهر ماکائو که که طرف قرارداد کارگزاران ایرانی و مورد اقببال توریستهای ارانیست انتخاب و اطلاعات آنرا در اختیارمسافرین تور ماکائو قرار دهد .
   
موقعیت جغرافیایی هتل های ماکائو
از نظر جغرافیایی ماکائو شبه جزیره ای در جنوب شرق آسیا می باشد که در نزدیکی شهر جوخای ، در مجاورت هنگ کنگ و در قسمت جنوبی کشور چین واقع شده است و از بنادر آزاد اداری - تجاری چین به شمار رفته ، مساحتی معادل 16 کیلومتر دارد . تمرکز هتل های ماکائو بیشتر در مرکز این شهر و در اطراف مراکز تجاری آن واقع شده است . البته اگر به نقشه های شهر ماکائو و گوگل مپ این شهر بنگریم جایی از ماکائو وجود ندارد که در نزدیکی آن هتل یا محل اقامتی وجود نداشته باشد.در ماکائو فاصله جغرافیایی آنچنان معنایی ندارد زیرا شبکه عظیم ومنظم مترو شهر ماکائو مراکز تجاری و دیدنی آن را به مراکز اقامتی وصل می کند. به این ترتیب برای کسانی که با شهر ماکائو آشنایی دارند دوری هتل معنی ندارد . البته برای کسانی که شهر ماکائو را نمی شناسند و دفعات اول است که به این شهر توریستی سفر می کنند توصیه می شود حتما با یک لیدر و یا بلد راه سفر کنند زیرا شهر ماکائو بزرگ و مردم آن بغیر از چینی به هیچ زبان دیگری سخن نمی گویند
   
امکانات پذیرایی هتل های ماکائو

امکانات هتل های شهر ماکائو بستگی به درجه ونوع هتلهای ماکائو متفاوت است.امکانات پذیرایی هتلها در پکن شامل :فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast،اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board،اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی (FB=Fullboard)البته غذاهای ماکائو وفرهنگ غذایی کشور چین و شهر ماکائو منحصر بفرد بوده و فقط می توان از غذاهای بین الملی و صبحانه در هتل های ماکائو مانند اکثر نقاط شرق آسیا که با ذائقه ایرانیان و توریستهای ایرانی تور ماکائو سازگار است استفاده نمود.

درجه هتلهای ماکائو

عمده تورهای ابرانی در ماکائو از امکانات هتلهای پنج ستاره و چهارستاره ماکائو استفاده می نمایند اما گشت آنلاین می کوشد اطلاعات سایر هتل ها را نیز جمع آوری و در اختیار علاقمندان قرار دهد:

هتلهای پنج ستاره ماکائو

هتل های چهار ستاره ماکائو

هتال های سه ستاره ماکائو

هتل های دو ستاره ماکائو

هتل آپارتمانهای ماکائو
شماره تلفن های ضروری
دفتر هواپیمایی ماهان   تلفن فرودگاه پکن  
دفتر هواپیمایی هما   تلفن فرودگاه ماکائو  
دفتر هواپیمایی امارات   تلفن پلیس جهانگردی  
دفتر هواپیمایی قطری   سفارت ایران (پکن)  
       
       
       
       
       
کد تلفن های داخل کشور()
شنزن   پکن  
گوانجو   شانگهای  
هنگ کنگ   ماکائو  
لیائونین   دالیان  
شانتو   ارومچی  
تلفن مشاوره رایگان تورماکائو ورزرو هتل های ماکائو، اطلاع از قیمت تور ماکائو ،تور ارزان ماکائو ، قیمت بلیط هواپیما ماکائو ، رزرو بلیط ماکائو: 02188505454-021887170