هتل های مشهد
هتل های مشهد از تنوع و تعدد زیادی در کلان شهر مشهد برخوردار بوده و در تمام نقاط شهر به خصوص اطراف حرم مطهر حضرت رضا گسترده شده اند. اگر چه انگیزه سفر به مشهد غالبا زیارت است ولی باید دقت داشت که این شهر از نظر جامعه شناختی و تاریخی نیز حائز اهمیت است . هتل های مشهد از فرودگاه بین المللی آن گرفته تا مکانهای دیدنی تجاری و اماکن تاریخی مشهد ، از فلکه آب تا پارک ملت ازشرق تا غرب مشهد و از شمال به جنوب آن پراکنده شده اند. مسافرین تور مشهد با توجه به توان مالی خود می توانند هتلی مناسب انتخاب کرده و در آن اقامت نمایند . مراکز اقامتی مشهد مانند اکثر نقاط ایران به ترتیب درجه بندی عبارتند از : مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره که برای هر بودجه و سلیقه ای قابل استفاده و در دسترس است. گشت آنلاین تلاش می کند اطلاعاتی از هتل های شناخته شده شهر مشهد را در اختیارمسافرین تور مشهد قرار دهد .
   
موقعیت جغرافیایی هتل های مشهد
از حیث موقعیت مکانی ،  هتل های مشهد بیشتر در اطراف حرم مطهر رضوی و مرکز شهر گسترده شده اند .البته اگر نگاهی به نقشه های شهر مشهد و گوگل مپ این شهر بی اندازید خواهید دانست که تمرکز هتل ها در اطراف حرم بیشتر از دیگر نقاط شهر است . شهر بزرگ و تاریخی مشهد علاوه بر جنبه زیارتی دارای مراکز خرید و مکان های تاریخی و دیدنی متنوعی است که برای هر گردشگری جالب خواهد بود.
   
امکانات پذیرایی هتل های مشهد

خدمات هتل های شهر مشهد به ستاره و نوع آن ها بستگی دارد .امکانات پذیرایی هتلها در مشهد شامل : فقط اقامت ، اقامت با صبحانه  ،اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام  و یا اقامت با صبحانه نهار و شام  می باشد .البته غذاهای هتل های مشهد منحصر بفرد بوده و می توان از غذاهای با کیفیت و خوشمزه ای که در اختیار گردشگران تور مشهد قرار می گیرد ،با خیال راحت استفاده کرد .

درجه هتلهای مشهد

عمده تورهای مشهد از امکانات هتلهای پنج ستاره و چهارستاره مشهد استفاده می نمایند اما آزانس مسافرتی گشت آنلاین تلاش می کند اطلاعات سایر هتل ها را نیز  در اختیار گردشگران تور مشهد قرار دهد:

هتلهای پنج ستاره مشهد

هتل های چهار ستاره مشهد

هتال های سه ستاره مشهد

هتل های دو ستاره مشهد

هتل آپارتمانهای مشهد
شماره تلفن های ضروری
دفتر هواپیمایی ایران ایر  8409011-5    
دفتر هواپیمایی هما  2252080    
دفتر هواپیمایی کیش  8513035    
اطلاعات راه آهن  139    
 پایانه مسافربری  8599001-9    
 اطلاعات پرواز  199    
 تاکسی بیسیم  133    
       
       
کد تلفن های شهرستان های اطراف مشهد()
شاندیز  0512 مشهد  0511
طرقبه  0512 سبزوار  0571
کاشمر  0532 قدمگاه  0552
نیشابور  0551 قوچان  0581
    گرمسار  0232
تلفن مشاوره رایگان تورپکن ورزرو هتل های مشهد، اطلاع از قیمت تور مشهد،تور ارزان مشهد، قیمت بلیط هواپیما مشهد، رزرو بلیط مشهد: 02188505454-021887170