هتل های هنگ کنگ
هتل های هنگ کنگ  درتمامی نقاط شهراین شهر بزرگ  گسترده شده است . انگیزه مسافرت به چین و شهر توریستی هنگ کنگ اگرچه در ذهن اکثریت افراد فقط تجارتست ولی باید توجه داشت که از نطر جامعه شناسی و تاریخی نبز بسیار مطرح است . هتل های هنگ کنگ از فرودگاه گرفته تا مکانهای دیدنی ، مراکز تجاری شهر و اماکن تاریخی هنگ کنگ، ازشرق تا غرب  و از شمال به جنوب شهر گسترده شده اند. مسافرین تور چین و تور هنگ کنگ می توانند با توجه به توانمندی مالی خود انواع هتل ها را تحقیق ، مطالعه و مورد انتخاب قرار می دهند.مراکز اقامتی هنگ کنگ به مانند اکثر نقاط چین به ترتیب درجه بندی عبارتند از : مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل پنج ستاره برای هر بودجه وسلیقه ای قابل استفاده و در دسترس است.گشت آنلاین می کوشد هتل هایی را از شهر هنگ کنگ که که طرف قرارداد کارگزاران ایرانی و مورد اقببال توریستهای ایرانیست انتخاب و اطلاعات آنرا در اختیارمسافرین تور هنگ کنگ قرار دهد .
   
موقعیت جغرافیایی هتل های هنگ کنگ
از نظر جغرافیایی هنگ کنگ جزیره ای در جنوب شرق آسیا می باشد که در شرق دلتای رودخانه مروارید قرار گرفته و از طرف شمال با استان گوانگ دونگ و از جنوب با دریای چین جنوبی هم مرز است . شهر هنگ کنک متشکل از 4 منطقه اصلی با نام های ، جزیره هنگ کنک ، جزیره لانتائو ، کولون و سرزمین های جدید است که تمرکز هتل های هنگ کنگ بیشتر در قسمت مرکزی آن و در اطراف مراکز تجاری واقع شده است . البته اگر به نقشه های شهر هنگ کنگ و گوگل مپ این شهر بنگریم جایی از هنگ کنگ وجود ندارد که در نزدیکی آن هتل یا محل اقامتی وجود نداشته باشد.در هنگ کنگ فاصله جغرافیایی آنچنان معنایی ندارد زیرا شبکه عظیم ومنظم مترو شهر هنگ کنگ مراکز تجاری و دیدنی آن را به مراکز اقامتی وصل می کند. به این ترتیب برای کسانی که با شهرهنگ کنگ آشنایی دارند دوری هتل معنی ندارد . البته برای کسانی که شهر هنگ کنگ را نمی شناسند و دفعات اول است که به این شهر توریستی سفر می کنند توصیه می شود حتما با یک لیدر و یا بلد راه سفر کنند زیرا شهر هنگ کنگ بزرگ و مردم آن بغیر از چینی به هیچ زبان دیگری سخن نمی گویند
   
امکانات پذیرایی هتل های هنگ کنگ

امکانات هتل های شهر هنگ کنگ بستگی به درجه ونوع هتلهای هنگ کنگ متفاوت است.امکانات پذیرایی هتلها در هنگ کنگ شامل :فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast،اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board،اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی (FB=Fullboard)البته غذاهای هنگ کنگ وفرهنگ غذایی کشور چین و شهر هنگ کنگ منحصر بفرد بوده و فقط می توان از غذاهای بین الملی و صبحانه در هتل های هنگ کنگ مانند اکثر نقاط شرق آسیا که با ذائقه ایرانیان و توریستهای ایرانی تور هنگ کنگ سازگار است استفاده نمود.

درجه هتلهای هنگ کنگ

عمده تورهای ابرانی در هنگ کنگ از امکانات هتلهای پنج ستاره و چهارستاره هنگ کنگ استفاده می نمایند اما گشت آنلاین می کوشد اطلاعات سایر هتل ها را نیز جمع آوری و در اختیار علاقمندان قرار دهد:

هتلهای پنج ستاره هنگ کنگ

هتل های چهار ستاره هنگ کنگ

هتال های سه ستاره هنگ کنگ

هتل های دو ستاره هنگ کنگ

هتل آپارتمانهای هنگ کنگ
شماره تلفن های ضروری
دفتر هواپیمایی ماهان   تلفن فرودگاه پکن  
دفتر هواپیمایی هما   تلفن فرودگاه هنگ کنگ  
دفتر هواپیمایی امارات   تلفن پلیس جهانگردی  
دفتر هواپیمایی قطری   سفارت ایران (پکن)  
       
       
       
       
       
کد تلفن های داخل کشور()
شنزن   پکن  
گوانجو   شانگهای  
هنگ کنگ   ماکائو  
لیائونین   دالیان  
شانتو   ارومچی  
تلفن مشاوره رایگان تور هنگ کنگ ورزرو هتل های هنگ کنگ، اطلاع از قیمت تور هنگ کنگ،تور ارزان هنگ کنگ، قیمت بلیط هواپیما هنگ کنگ، رزرو بلیط هنگ کنگ: 02188505454-021887170