هتل های کوش آداسی
هتل های کوش آداسی در نقاط مختلف شهرستان کوش آداسی پراکنده شده اند . این هتل ها در نوار ساحلی دریای اژه و از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب  گسترده شده اند . تمرکز هتلهای کوش آداسی در مجاورت دریا و بخش مرکزی شهر بیشتر است . هتلهای این منطقه توریستی بدلیل کیفیت بالا و خدمات منحصر به فرد آن با هتلهای لوکس آمریکا و اروپا رقابت می کند . هتل های مدرن ساخته شده در حاشیه ساحل یکی از جاذبه های دیدنی کوش آداسی به شمار می روند . هتل های کوش اداسی یا مراکز اقامتی آن از مسافرخانه تا هتل پنج ستاره لوکس آل اینکلوسیو واولترا آل این کلوسیو همه نوع خدماتی با هر بودجه ای به مسافرین تور کوش آداسی ارایه می دهند.مراکز اقامتی کوش آداسی برخلاف سایر نقاط ترکیه به خدمات آل واولترا آل آن معروف است . سایر هتلهای کوش آداسی نیز با هزینه های ارزان  مانند اکثر نقاط ترکیه وجود دارند: مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل پنج ستاره آل ، هتل پنج ستاره یو آل که همانطور که ذکر شد با هر بودجه وسلیقه ای  سازگاربوده و قابل ارائه می باشد  .
   
موقعیت جغرافیایی هتل های کوش آداسی
موقعیت جغرافیایی هتل های کوش آداسی نظر به پراکندگی و فراوانی این هتل ها از شرق به غرب و در سراسر استان آنتالیا و در امتداد سواحل و داخل مراکز مسکونی ، اداری و تجاری و مراکز خرید آنتالیا پراکنده اند و تفاوت در جذابیتهای موجود در تور کوش آداسی از جمله استفاده از سواحل ترکیه ، نمایشگاههای بازرگانی کوش آداسی ، مراکز خرید کوش آداسی ، اماکن تاریخی کوش آداسی در دسترس و قابل استفاده می باشد و در نزدیکی به این مراکز و قابل دسترس بودن با یکدیگر رقابت می نمایند و مسافرین تور کوش آداسی نیز با توجه به هدف خود از سفر و هزینه قابل پرداخت ازین هتل ها استفاده می نمایند.    
 
   
امکانات پذیرایی هتل های کوش آداسی

امکانات هتل های کوش آداسی بستگی به درجه و نوع هتلهای کوش آداسی متفاوت است.امکانات پذیرایی هتلهای کوش آداسی نیز مانند اکثر نقاط ترکیه وجهان شامل :فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast،اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board،اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی FB=full board،اقامت باضافه صبحانه ،نهار ،شام ، میانوعده ،عصرانه ،میوه ،نوشیدنی های ساخت ترکیه تا دوازده شب یا آل اینکلوسیو ALL=all inclusive،اقامت باضافه صبحانه ،نهار ،شام ،میانوعده ،عصرانه،میوه ،دسر ،نوشیدنی ساخت ترکیه ،نوشیدنی بین المللی و پذیرای 24ساعته یا اولترا آل اینکلوسیو یا یو آل می باشدU ALL =ultra all inclusiveمی باشد . در ضمن تفریحات ساحلی ، استخر و پارکهای آبی از ویژگیهای ممتازی است که  آنها را تنها  در هتلهای کوش آداسی می توان یافت .

هتل های آنتالیا روی نقشه گوگل
   

View Larger Map
اطلاعات هتل های کوش آداسی در نقاط مختلف کوش آداسی

عمده هتلهای کوش آداسی در قسمت های ساحلی این شهستان واقع شده اند:

هتلهای پنج ستاره کوش آداسی

هتل های چهار ستاره کوش آداسی

هتل های سه ستاره کوش آداسی

هتل های دو ستاره کوش آداسی

اطلاعات ضروری هتل های کوش آداسی

قبل از سفر به کوش آداسی واستفاده از تور کوش آداسی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد و باعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتلهای کوش آداسی مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.اکثر هتلها از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*در هتلهای کوش آداسی دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در تور کوش آداسی حتما دمپائی همراه داشته باشید.

*آفتاب سواحل کوش آداسی بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*هتل های کوش آداسی نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان و مقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

*غذاهای هتل های کوش آداسی بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های کوش آداسی یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شمارا راهنمایی خواهند نمود.

آ
کد تلفن های داخل کشور()
کوش آداسی   استانبول  
مارماریس   آنتالیا  
بدروم   آلانیا  
قونیه   آنکارا  
وان   ازمیر  
تلفن مشاوره رایگان تور کوش آداسی ورزرو هتل های کوش آداسی، اطلاع از قیمت تور کوش آداسی ،تور ارزان کوش آداسی، قیمت بلیط هواپیما کوش آداسی، رزرو بلیط کوش آداسی:و 02188505454-021887170