هتل کوئین پارک ریزورت
هتل کوئین پارک ریزورت تفرجگاهی 5 ستاره و لوکس است که در سواحل منطقه توریستی کمر آنتالیا واقع شده است و هتلی ایده آل برای یک سفر رویایی در کنار دریا بوده که از تمام امکانات و شرایط لازم برای تفریحات ساحلی برخوردار می باشد . گردشگرانی که از نقاط مختلف دنیا ین هتل مجلل را به عنوان اقامتگاه خود انتخاب کرده اند از سرویس دهی و برخورد مناسب پرسنل با اخلاق هتل کوئین پارک ریزورت رضایت داشته و لحظات فراموش نشدنی را با استفاده از امکانات متنوع هتل سپری می نمایند . این هتل 5 ستاره دارای پلاژ و ساحل اختصاصی و استخر هایی متعدد می باشد . آب و هوایی دلپذیر و مناظرچشم انداز دریای مدیترانه باعث شگفتی میهمانان هتل شده و سفر ایشان را خاطره انگیز کرده است . برخورداری از سرویس آل ( صبحانه ، ناهار ، شام و کلیه نوشیدنی ها تا ساعت 24 و رایگان ) از دیگر ویژگی های ممتاز هتل کوئین پارک ریزورت به شمار می رود . در ضمن فاصله این هتل مجلل تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 70 کیلومتر و تا مرکز کمر 17 کیلومتر می باشد .
 
   
اتاقهای هتل کوئین پارک ریزورت
ااتاقهای هتل کوئین پارک ریزورت  شامل اتاق های دو تخته ، خانوادگی ، استاندارد و سوئیت مدرن است که  تمام  آن ها  مجلل و در شان یک هتل 5 ستاره بوده ، دارای پنجره هایی بزرگ با نورگیر عالی ، رو به مناظر چشم نواز سواحل دریای مدیترانه می باشند . چیدمان و به طور کلی تمام وسایل اتاق های هتل کوئین پارک ریزورت لوکس و مدرن بوده و بر زیبایی آن افزوده اند . محیط اتاق ها همیشه آراسته و پاکیزه بوده و آرامش بخش است . زحمات شبانه روزی کادر خدماتی هتل که پیوسته به دنبال جلب رضایت میهمانان تور آنتالیا می باشند را نیز نمی توان نادیده گرفت . قفل الکترونیکی ، پذیرایی در اتاق ، سیستم تهویه مطبوع ، وسایل برودتی و حرارتی استاندارد ، تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ، یخچال ، مینی بار ، روم سرویس 24 ساعته ، صندوق امانات ، حمام همراه با وان ، سشوار و دیگر لوازم تکمیلی ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان و . . . محیط اتاق های هتل کوئین پارک ریزورت را مطبوع و دلنشین کرده است .
   
امکانات هتل کوئین پارک ریزورت

امکانات هتل کوئین پارک ریزورت  از خدمات با کیفیت رفاهی هتل گرفته تا امکانات متنوع تفریحی و ورزشی ، سرویس دهی شبانه روز، رستوران ها و سایر قسمت های هتل کوئین پارک ریزورت ، همه در خور شئونات یک خانواده و متناسب با انتظارات ایشان طراحی شده و بسیار رضایت بخش می باشند . با توجه به تدابیر مدیریت این هتل مجهز ، گردشگران تور آنتالیا نیازی به ترک هتل نداشته و نه تنها تمام نیاز های ایشان در فضای دل انگیز هتل برآورده می گردد ، بلکه اقامتی به یاد ماندنی و سرشار از نشاط را در فضای گرم آن تجربه خواهند کرد . سالن بدنسازی ،  استخرهای سرپوشیده و روباز ، سونا و جکوزی ، ورزش های آبی ، حمام ترکی و بخار ، سرویس نگه داری از کودک ، مرکز سلامت و آبگرم ، ماساژ ، سالن زیبایی ، بیلیارد ، پینگ پنگ ، ، ساحل و پلاژ اختصاصی با فضای مخصوص حمام آفتاب ، صرافی ، فروشگاه ، پزشک ، خدمات گردشگری ، انبار بار و چمدان آسانسور ، روزنامه ، تهویه مطبوع ، دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان ،  خدمات شستشوی لباس ، پارکینگ رایگان ، لاندری و صندوق امانات ، رستوران های مجلل ، بار ، کافی شاپ ، بوفه کامل صبحانه و . . . از جمله امکانات هتل کوئین پارک ریزورت  می باشد .

هتل کوئین پارک ریزورت روی نقشه گوگل
   
 هتل های پنج ستاره آنتایا در نقاط مختلف استان آنتالیا

عمده هتلهای آنتالیا  در شهرهای ساحلی این استان مانند:کمر،بلک ، لارا ،کندو،سیده،ماناوگات و الانیا بشرح ذیل واقع شده اند:

هتلهای پنج ستاره مرکزآنتالیا

هتل های پنج ستاره کندو

هتل های پنج ستاره بلک

هتل های پنج ستاره کمر

هتل های پنج ستاره لارا

هتل های پنج ستاره سیده

هتل های پنج  ستاره مناوگات

اطلاعات ضروری هتل کوئین پارک ریزورت

قبل از سفر به کمر آنتالیا واستفاده از تور آنتالیا و اقامت درهتل کوئین پارک ریزورت توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتل کوئین پارک ریزورت مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد. هتل کوئین پارک ریزورت از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*در هتل کوئین پارک ریزورت دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در این هتل مجلل حتما دمپائی همراه داشته باشید.

*آفتاب سواحل آنتالیا بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید و حتی المقدور با کارشناسان خبره در مورد میزان در معرض آفتاب قرار گرفتن مشورت نمایید

*هتل کوئین پارک ریزورت نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان ومقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

*غذاهای هتل کوئین پارک ریزورت بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های کمر یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شمارا راهنمایی خواهند نمود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل کوئین پارک ریزورت
07995 Tekirova/Antalya, Turkey
  آدرس  
020902428215550
  تلفن  
020902428215556
  فکس  
www.queensparkresort.com
  ایمیل  
www.queensparkresort.com
  وبسایت  

تلفن مشاوره رایگان تور ترکیه تورآنتالیا ورزرو هتل کوئین پارک ریزورت ، اطلاع از قیمت تور هتل کوئین پارک ریزورت،تور لوکس ترین هتل های کمر آنتالیا ، قیمت بلیط هواپیما آنتایا ، رزرو بلیط آنتایا:02187170و 02188505454-

www.tafrihatonline.com