هتل گرند حیات گوا
هتل 5 ستاره گرند حیات گوا یکی از بهترین هتل های شهر گوا محسوب می شود که جزو هتل های زنجیره ای گرند حیات بوده و در غرب هند قرار دارد . این هتل مجل در مرکز شهر و در مجاورت 28 هکتار باغ گرمسیری واقع شده است . هتل گرند حیات گوا 7 کیلومتر تا مرکز شهر پانجی و 25 کیلومترتا فرودگاه دابولیم فاصله دارد .در ساخت هتل معماری سنتی بالی به کار گرفته شده و شامل دریاچه، باغ های با شکوه ، 5 تالاب و استخرهای متعدد است .
   
اتاقهای هتل گرند حیات گوا
اتاقهای هتل گرند حیات گوا 314  اتاق های کینگ ، تویین ،استاندارد و خانوادگی در این هتل 5 ستاره تعبیه شده اند که مجهز به دکوراسیونی از رنگ های گرم ، مبلمانی زیبا ،تراسی مشرف به  باغ ، میز کار، سرویس بهداشتی با سنگ مرمر، اتو و میزاتو، مینی بار، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه هوای مطبوع ، سشوار، خدمات 24 ساعته اتاق، قهوه ساز، دستگاه دی وی دی  بنا به درخواست و اینترنت پر سرعت می باشد . 
   
امکانات هتل گرند حیات گوا

امکانات هتل گرند حیات گوا به بخش های متنوعی تقسیم می شود که از آن جمله می توان به خدمات رفاهی ، تفریحی و ورزشی جذابو و سرگرم کننده اشاره نمود : مرکز سلامت و آبگرم ، کلاب کودکان ، سرویس نگه داری از کودک ، باشگاه ورزشی ، ژیمناستیک، سالن ایروبیک، سالن اسکواش، سونای خشک و بخار، اتاق ماساژ، استخر روباز، استخر سرپوشیده ، سالن کنفرانس ، 3 زمین تنیس ، زمین گلف ، سرویس حمل و نقل رایگان  و . . . 

هتل گرند حیات گوا روی نقشه گوگل
   

View Hotel , in a larger map
اطلاعات هتل های گوا در نقاط مختلف

 هتلهای گوا در مناطق مختلف آن پراکنده شده اند ، برخی در مرکز شهر و برخی دیگر نزدیک به مراکز تجاری ، سواحل و یا جاذبه های توریستی شهر واقع شده اند .  بسیاری از مراکز خرید مهم شهر در مرکز شهر واقع شده اند . بسته به این که از تور گوا و سفر به آن چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت و مکانهای مختلف در شهر گوا استفاده کنید .هدف از سفر هند و استفاده از تور گوا می تواند : بازدید از مراکز خرید گوا ،بازدید از جذابیت های توریستی گوا و اماکن دیدنی و تجاری گوا، شرکت در نمایشگاههای بین المللی گوا، تفریح ، استراحت ، ماه عسل و یا ترانزیت به سایر کشورها باشد . یقینا هتل های گوا با هر توان مالی و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتلگرند حیات گوا

قبل از سفر به گوا و ورود به هتل گرند حیات گوا واستفاده از تور گوا توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور گوا در هتل گرند حیات گوا مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل زیبا و مجلل گرند حیات گوا  ساعت 12:00می باشد. از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل گوا بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در هتل گرند حیات گوا نوشیدنیهای الکلی  سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل گرند حیات گوا بین المللی بوده و با ذائقه اکثر ایرانیان سازگار می باشد.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل گرند حیات گوا
http://www.gashtonline.com/images/mappins_grey.png) 0px 0px no-repeat;">
Goa University, Taleigao, GA 403206, India
Goa University, Taleigao, GA 403206, India
  آدرس  
020918323011234   تلفن  
020918323011234
  فکس  
goa.grand.hyatt.com   ایمیل  
goa.grand.hyatt.com   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تورهند ورزرو هتل گرند حیات گوا، اطلاع از قیمت تور گوا ،تور ارزان هند- گوا، قیمت بلیط هواپیما گوا، رزرو بلیط گوا:02188505454-021887170