هتل امواج روتانا دبی
هتل پنج ستاره امواج روتانا دبی یکی از هتلهای مجلل و شناخته شده دبی به شمار می رود که در بخش بر دبی و سواحل جمیرا واقع شده است . هتل امواج روتانا دبی در حاشیه سواحل خلیج نیلگون فارس قرا ردارد که تا دبی مال یکی از مراکز خرید معروف دبی پیاده 5 دقیقه فاصله دارد . این هتل پنج ستاره لوکس از کلیه امکانات رفاهی و تفریحی ممتاز برخوردار بوده و با امکانات موجود پذیرایی شایسته ای از میهمانان تور دبی به عمل آورده و اقامتی منحر به فرد را بررای ایشان فراهم می سازد . فاصله هتل امواج روتانا 12 کیلومتر تا مرکز شهر و 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی دبی  می باشد .
   
اتاقهای هتل امواج روتانا دبی
اتاقهای هتل امواج روتانا دبی مشتمل بر 301 اتاق خانوادگی ،وی آی پی ، پاک و بدون دخانیات ، سوئیت مجلل و سوئیت تازه عروس است . تمام اتاق ها دارای بالکن اختصاصی بوده و از مناظری شگفت انگیز بهره مند می باشد .تختهای کینگ سایز ،محیطی دلباز ، مبلمان راحت ، سیستم تهویه مطبوع ، سرویسهای بهداشتی لوکس ، چای / قهوه ساز ، امکان سرو صبحانه در اتاق و ... اقامتی فراموش نشدنی را برای میهمانان این هتل 5 ستارهبه ارمغان می آورد .
   
امکانات هتل امواج روتانا دبی
امکانات هتل امواج روتانا دبی دارای کیفیت و تنوع بالایی بوده و نظر هر گردشگری را به خود جلب می نماید . از جمله امکانات تفریحی ، ورزشی و رفاهی این هتل باشکوه می توان به : استخر سرپوشیده و روباز ، مرکز سونا و جکوزی ، ماساژ ، مرکز تناسب اندام ، کلوپ شبانه ، محوطه حمام آفتاب ،تاکسی ، خانه داری ، امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، آرایشگاه ، صبحانه در اتاق ،اتو کشی ، فروشگاه هدایا و سوغات ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ، دستگاه خودپرداز ، سرویس نگه داری از کودک ، محل مخصوص کشیدن سیگار ، سالن کنفرانس و ... اشاره نمود .
هتل امواج روتانا دبی روی نقشه گوگل
   

View  in a larger map
اطلاعات هتل های دبی در نقاط مختلف

 هتلهای دبی در مناطق مختلف و متنوع این شیخ از جمله دیره،رقه،اتوبان شیخ زاید،بردبی ،مدینه الجمیرا و جزیره مصنوعی پالم و سواحل خلیج فارس و پرشین گلف واقع شده است . ,و بسته به این که از تور دبی و سفر به دبی چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت ومکانهای مختلف در شهر دبی استفاده کنید،هدف از سفر دبی واستفاده از تور دبی می تواند:خرید وبازدید از مراکز خرید دبی ،بازدید از دیدنیهای دبی واماکن دیدنی دبی،شرکت در نمایشگاههای بین المللی دبی،تفریح ،استراحت ،ماه عسل ویا ترانزیت به باشد.یقینا هتل های دبی با هر بودجه و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.انواع هتل های دبی مانند سراسر جهان عبارتند از هتل های پنج ستاره دبی ، هتل های چهارستاره دبی  ،هتل های سه ستاره دبی ،هتل های دوستاره دبی ، بوتیک هتل در دبی وهتل آپارتمانهای دبی در دبی بدلیل ممنوعیت مصرف مشروبات الکلی هتل های آل و یوآل وجود ندارد

اطلاعات ضروری هتل امواج روتانا دبی

قبل از سفر به دبی و اقامت در هتل امواج روتانا دبیواستفاده از تور دبی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از یک اقامت مجلل  می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتلهای دبی از جمله هتل امواج روتانا دبیمانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.هتل امواج روتانا دبیاز پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نماید.

هتل های پنج ستاره دبی از جمله هتل امواج روتانا دبی مبلغی را برای استفاده از امکانات شارژی هتل برای افرادی که کارت اعتباری ندارند بصورت درهم یا دلار دریافت و در هنگام تسویه حساب بصورت درهم باز پس می دهد.

*آفتاب استخر روباز هتل امواج روتانا دبیو سواحل خلیج همیشه فارس در مدینه الجمیرابسیار سوزاننده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب معتبر برای جلوگیری از سوختگی استفاده نموده و در مورد میزان قرارگرفتن در معرض آفتاب با افراد متخصص مشورت نمایید.

*در اکثر هتل های دبی نوشیدنیهای الکلی سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل امواج روتانا دبی بین المللی است وممکن است با ذائقه ایرانیان همخوانی نداشته باشد و غذا در رستوران هندی هتل امواج روتانا دبیبسیار تند و سوزاننده است که باید دقت نمایید .ولی به دلیل مسلمان بودن تمامی غذاها با گوشتهای حلال پخته و سرو میشوند.

*همراه داشتن داروهای کدئین دار در دبی پیگرد قانونی دارد و منجر به زندان رفتن میشود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل امواج روتانا دبی
The Walk, Jumeirah Beach - دبي - United Arab Emirates   آدرس  
02097144282000   تلفن  
 02097144282000   فکس  
 www.rotana.comThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">
  ایمیل  
www.rotana.com   وبسایت  

تلفن مشاوره رایگان تور دبی ورزرو هتل امواج روتانا دبی، اطلاع از قیمت تور دبی،تور لوکس دبی ، قیمت بلیط هواپیما دبی ،تلفن رزرو بلیط دبی

02188505454-021887170              

    www.gashtonline.com