هتل های بدروم
هتل های بدروم در سراسر این بندر زیبا از نوار ساحلی گرفته تا شرق و غرب شهرستان گسترده شده اند . هتلهای مدرن بدروم یا سرزمین آب های ابدی ،دارای خدمات با کیفیتی بوده و به همین دلیل با هتلهای مجلل آمریکا و اروپا رقابت می کنند .هتلهای مجهز ساخته شده در سواحل بدروم از جاذبه های گردشگری آن به شمار می رود . هتل های بدروم یا مراکز اقامتی آن از مسافرخانه گرفته تا هتل پنج ستاره لوکس آل اینکلوسیو واولترا آل این کلوسیو همه نوع خدماتی را که با بودجه ی  گردشگران تور بدروم سازگار است ارایه می دهند. مراکز اقامتی بدروم برخلاف سایر قسمت های ترکیه به خدمات آل واولترا آل آن شهرت دارد ولی سایر هتلهای بدروم نیز با هزینه های ارزان  مانند اکثر نقاط ترکیه وجود دارند: مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل پنج ستاره آل ، هتل پنج ستاره یو آل که همانطور که گفته شد مطابق با سلیقه ی  مسافران قابل ارائه می باشند.
   
موقعیت جغرافیایی هتل های بدروم
از حیث جغرافیایی هتل های بدروم  از شرق به غرب و از شمال به جنوب و در سراسر بدروم ، در امتداد سواحل و داخل مراکز مسکونی ، اداری و تجاری و مراکز خرید بدروم گسترده شده اند و بنا به تفاوت در جذابیتهای موجود در تور بدروم از جمله استفاده از سواحل ترکیه ، نمایشگاههای بازرگانی بدروم ، مراکز خرید بدروم ، اماکن تاریخی بدروم در دسترس و قابل استفاده بوده و در نزدیکی به این مراکز ، با یکدیگر رقابت می کنند و مسافرین تور بدروم نیز با توجه به هدف خود از سفر و هزینه پرداختی از این هتل ها نهایت بهره را برده و از سفر خود لذت می برند .
   
امکانات پذیرایی هتل های بدروم

امکانات پذیرایی در هتل های بدروم بستگی به درجه و نوع هتلهای آن متفاوت است. این امکانات مانند اکثر نقاط ترکیه و جهان شامل : فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast،اقامت با صبحانه و یکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board،اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی FB=full board،اقامت باضافه صبحانه ،نهار ،شام ، میان وعده ،عصرانه ،میوه ،نوشیدنی های ساخت ترکیه تا دوازده شب یا آل اینکلوسیو ALL=all inclusive،اقامت باضافه صبحانه ،نهار ،شام ،میان وعده ،عصرانه،میوه ،دسر ،نوشیدنی ساخت ترکیه ،نوشیدنی بین المللی و پذیرای 24ساعته یا اولترا آل اینکلوسیو یا یو آل می باشدU ALL =ultra all inclusiveمی باشد.البته ورزشهای آبی و تفریحات ساحلی ، استخر ، پارک و سرسره های آبی از دیگر خصوصیات هتلهای بدروم به شمار می رود .

هتل های بدروم روی نقشه گوگل
   

View Larger Map
اطلاعات هتل های بدروم

عمده هتلهای بدروم در بخش های ساحلی این استان واقع شده اند:

هتلهای دو ستاره بدروم

هتل های سه ستاره بدروم

هتل های چهار ستاره بدروم

هتل های پنج ستاره بدروم

اطلاعات ضروری هتل های بدروم

قبل از سفر به بدروم واستفاده از تور بدروم توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتلهای بدروم مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.اکثر هتلها از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*در هتلهای بدروم دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در تور بدروم حتما دمپائی همراه داشته باشید.

*آفتاب سواحل بدروم بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید.

*هتل های بدروم نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان و مقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

*غذاهای هتل های بدروم بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد . ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های بدروم یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شما را راهنمایی خواهند نمود.

آ
کد تلفن های داخل کشور()
کوش آداسی   استانبول  
مارماریس   آنتالیا  
بدروم   آلانیا  
قونیه   آنکارا  
وان   ازمیر  
تلفن مشاوره رایگان توربدروم و رزرو هتل های بدروم، اطلاع از قیمت تور بدروم،تور ارزان بدروم، قیمت بلیط هواپیما بدروم، رزرو بلیط بدروم:و 02188505454-021887170