هتل کرون پلازا
هتل 5 ستاره کرون پلازا:هتل پنج ستاره کرون پلازا یکی از زیباترین و مجلل ترین هتل های دبی و جزوگروه هتل های زنجیره ای کرون پلازاست .هتل کرون پلازا در اتوبان شیخ زائد روبه روی مرکز همایشهای بین المللی دوبی و مرکز تجارت جهانی دبی واقع شده است  فاصله هتل کرون پلازای شیخ زاید تا فرودگاه پانزده دقیقه فرودگاه بین المللی دبی تنها پانزده دقیقه است. دسترسی به جاذبه های توریستی دبی از قبیل برج الخلیفه ، برج العرب ، پارک آبی ، مراکز خرید دبی و... بسیار آسان میباشد .اینترنت رایگان در همه اتاقها از مزایای ویژه اتاقهای هتل کرون پلازاست. اگر می خواهید تجربه چند روز تعطیلات را توام با آرامش و با روحیه ای شاد سپری کنید حتما به حرف کسانی که هتل کرون پلازا را به شما پیشنهاد می کنند اعتماد کنید  .
   
اتاقهای هتل کرون پلازا

اتاقهای هتل کرون پلازای دبی بسیار متنوع ، بزرگ و مجهز می باشد. انواع اتاقهای استاندارد ، دلوکس و سوئیتهای مجلل یکصدوچهل و دو اتاق هتل کرون پلازا را تشکیل می دهد.مسافرین تور دبی و تور هتل کرون پلازای دبی می توانند آرامشی باور نکردنبی را در هتل کرون پلازای دبی تجربه کنند.امکانات لوکس اتاقها کف پارکت و سرویسهای بهداشتی لوکس و خیره کننده باعث می شود گاهی اوقات مسافران استراحت متلق در هتل را به بیرون زدن از هتل کرون پلازای شیخ زاید ترجیح دهند . کلیه اتاقها دارای صندوق امانات ، مینی بار، خدمات خانه داری همه روزه خدمات بیست و چهار ساعته درون اتاقها از جمله صبحانه ونهاردر اتاقهای هتل کرون پلازا حد اعلای تجمل را تجربه خواهید کرد

   
امکانات هتل کرون پلازا دبی

امکانات هتل پنج ستاره لوکس کرون پلازای دبی  بسیار متنوع و قابل توجه است.از امکانات هتل میتوان سرویس نگهداری کودکان-ماساژ - استخر روباز-سونا- مرکز بدنسازی – اسکواش- رستوران و کافی شاپ ، تریاهای متنوع ، استخر سرباز ، سونا ، باشگاه بدنسازی ، اینترنت بیسیم در لابی هتل و پارکینگ را می توان بر شمرد.مسافرین محترم تور هتل کرون پلازای دبی می توانند با آرامش در اتاقهای کرون پلازا استراحت کنند،صبها از امکانات بدنسازی هتل کرون پلازا استفاده نمایند و با روحیه ای بشاش به سالن صبحانه بسیار زیبا با صبحانه های متنوع مراجعه نموده و صبحانه ای مقوی را میل نمایند،اینترنت بیسیم در اتاقها و لابی هتل به راحتی این امکان را فراهم می سازد که مسافرین تور دبی به امورات تجاری و شخصی خود رسیدگی نمایند. سرویس رایگان هتل به مراکز خرید دبی و سواحل دبی از دیگر امکاناتیست که مدیریت هتل کرون پلازا در اختیار مسافرین تور دبی قرار داده است . .  

هتل کرون پلازا روی نقشه گوگل
   

View in a larger map
اطلاعات هتل های دبی در نقاط مختلف

 هتلهای دبی در مناطق مختلف آن از جمله دیره،رقه،اتوبان شیخ زاید،بردبی ،مدینه الجمیرا و جزیره مصنوعی پالم واقع شده است . ,و بسته به این که از تور دبی و سفر به دبی چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت ومکانهای مختلف در شهر دبی استفاده کنید،هدف از سفر دبی واستفاده از تور دبی می تواند:خرید وبازدید از مراکز خرید دبی ،بازدید از دیدنیهای دبی واماکن دیدنی دبی،شرکت در نمایشگاههای بین المللی دبی،تفریح ،استراحت ،ماه عسل ویا ترانزیت به باشد.یقینا هتل های دبی با هر بودجه و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل کرون پلازای دبی

قبل از سفر به دبی واقامت در هتل لوکس کرون پلازا و استفاده از تور دبی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر ازاین اقامت با شکوه خواهد شد :

*توجه به این نکته که ساعت پذیرش مسافر در هتل کرون پلازای دبی مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک این هتل با شکوه ساعت 12:00می باشد.هتل کرون پلازا از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل جنوبی خلیج فارس بسیار سوزاننده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در اکثر هتل های دبی نوشیدنیهای الکلی  سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل کرون پلازای دبی بین المللی بوده ولی به دلیل مسلمان بودن تمامی غذاها با گوشتهای حلال پخته میشوند.

*همراه داشتن داروهای کدئین دار و مخدر در دبی پیگرد قانونی دارد و منجر به زندان رفتن میشود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل کرون پلازا
1 Sheikh Zayed Rd - Dubai - United Arab Emirates   آدرس  
0097-143480000   تلفن  
 00971 4 331 1111   فکس  
 020971 4 331 1111   ایمیل  
www.crowneplaza.com
  وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور دبی ورزرو کرون پلازا ، اطلاع از قیمت تور دبی،تورهای لوکس دبی ، قیمت بلیط هواپیما دبی ، رزرو بلیط دبی:و 02188505454-021887170