هتل امارات تاور
هتل 5 ستاره امارات تاور یکی از هتلهای زیبا و مجلل در سطح جهان و امیر نشین دبی بشمار می آید. برجهای دوقلوی امریت تاور با نمای استیل منحصر بفرد سی و سومین ساختمان بلند جهان و از بلندترین هتل های جهان به حساب می آید وجزو گروه هتلهای زنجیره ای جمیراست.هتل پنج ستاره امارات تاور در سال  2009 در انواع شاخصه های هتلداری بعنوان بهترین هتل جهان اعلام گردید.ارتفاع سیصدو پنج متری هتل چشم انداز باور نکردنی از دبی و خلیج فارس را در طبقات فوقانی هتل به ذهنها می سپارد.محل هتل در کنار اتوبان شیخ زاید دسترسی آسانی را به جای جای دبی برای مسافرین تور دبی مهیا می سازد.یکی از بزرگترین و بهترین مراکز خرید دبی بنام بلو وارد در هتل امریت تاور واقع شده است ساحل اختصاصی هتل امارات تاور و استخر روباز این هتل بلند قامت از جذابیتهای منحصر بفرد هتل امارات تاور می باشد.
   
اتاقهای هتل امارات تاور
اتاقهای هتل امارات تاور شامل چهارصد اتاق از جمله انواع اتاقهای استانداردوسوئیتهای بزرگ و منحصر بفرد که با حمامهای زیبا و مجلل مجهز شده است اتاقهای هتل امارات تاور شامل اتاقهای یک تخته ، دو تختذه و سوئیتهای لوکس که همگی بزرگتر از استاندارد می باشد. اتاقهای ویژه و وی آپی هتل امارات تاور و اتاقهایی مخصوص معلولان و اتاقهای پاک بدون دخانیات و اتاقهایی مخصوص استعمال دخانیات از دیگر ویژگیهای اتاقهای هتل امارات تاور است.خدمات صبحانه در اتاق ، پکیجهای نهار،صندوق امانات ، تهویه متبوع ، مینی بار و سرویس خانه داری روزانه از خدمات اتاقهای هتل امریت تاور می باشد. 
   
امکانات هتل امارات تاور

امکانات هتل امارات تاور دبی  ماتتد خود هتل امارات تاور بسیار متنوع و بیاد ماندنیست ساحل اختصاصی هتل امارات تاور در جمیرا و دسترسی آسان به پارک آبی وایلد وادی با سرویس رایگان روزانه مرکز سلامت اسپا بصورت جداگانه برای بانوان و آقایان و استخر روباز هتل امارات تاور نیز از دیگر امکانات هتل امارات تاور است . درامارات تاور طبقه ای وجود دارد که مخصوص بانوان است و کلیه پرسنل و امکانات مخصوص بانوان است . پانزده رستوران هتل امارات تاور انواع غذاهای بین المللی را را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. بازارچه اختصاصی هتل می تواند خرید را برای مسافرین تور دبی آسان ساخته و بهترین خریدها را برای مسافرین مهیا می سازد

هتل امارات تاورروی نقشه گوگل
   

View  beach in a larger map
اطلاعات هتل های دبی در نقاط مختلف

 هتلهای دبی در مناطق مختلف آن از جمله دیره،رقه،اتوبان شیخ زاید،بردبی ،مدینه الجمیرا و جزیره مصنوعی پالم واقع شده است . ,و بسته به این که از تور دبی و سفر به دبی چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت ومکانهای مختلف در شهر دبی استفاده کنید،هدف از سفر دبی واستفاده از تور دبی می تواند:خرید وبازدید از مراکز خرید دبی ،بازدید از دیدنیهای دبی واماکن دیدنی دبی،شرکت در نمایشگاههای بین المللی دبی،تفریح ،استراحت ،ماه عسل ویا ترانزیت به باشد.یقینا هتل های دبی با هر بودجه و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل امارات تاور

قبل از سفر به دبی و ورود به هتل امارات تاور واستفاده از تور دبی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در امارات تاور دبی مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.اکثر هتلها از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل خلیج فارس و ساحل اختصاصی هتل امارات تاور در جمیرا بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در اکثر هتل های دبی نوشیدنیهای الکلی  سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل امارات تاور بین المللی بوده ولی به دلیل مسلمان بودن تمامی غذاها با گوشتهای حلال پخته میشوند.

*همراه داشتن داروهای کدئین دار در سراسر دبی پیگرد قانونی دارد و منجر به زندان رفتن میشود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل جمیرابیچ
312th Road - Sheikh Zayed Road - United Arab Emirates   آدرس  
+97143300000   تلفن  
 +97143300000   فکس  
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   ایمیل  
www.jumeirah.com/en/hotels.../dubai/jumeirah-emirates-towers
  وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور دبی ورزرو هتل امارات تاور ، اطلاع از قیمت تور دبی،تور لوکس دبی ، قیمت بلیط هواپیما دبی ، رزرو بلیط دبی 02188505454-021887170