هتل مردان پالاس آنتالیا
هتل مردان پالاس آنتالیا یکی از مجلل ترین و بهترین هتل های ترکیه به شمار می آید که در منطقه لارا و شهر آنتالیا قرار دارد . هزینه ای بالغ بر 1.4 میلیارد دلار صرف ساخت این هتل مجهز شده و در سال 2009 نیز به بهره برداری رسیده است . این هتل لوکس که گران قیمت ترین هتل در محدوده مدیترانه می باشد ، دارای بزرگ ترین استخر و آکواریوم اروپا بوده که بیش از 2400 نوع ماهی در آن زیست می کنند . هتل مردان پالاس تا مرکز آنتالیا حدود 15 کیلومتر فاصله دارد که تنها با 20 دقیقه رانندگی می توان این مسافت را طی کرد . علاوه بر مطالب فوق این هتل 5 ستاره از ساحلی اختصاصی برخوردار بوده و میهمانان تور ترکیه با قدم زدن در ساحل از مناظر زیبای دریا و طبیعت اطراف و صدای دل نشین امواج لذت برده و سفری فراموش نشدنی را تجربه خواهند کرد.نکته قابل توجه در مورد این هتل استفاده از 10000 متر مربع طلا ، 500000 قطعه کریستال و بیش از 23000 متر مربع مرمر ایتالیایی در بنای آن می باشد .        
   
اتاقهای هتل مردان پالاس ا
اتاقهای هتل مردان پالاس: شامل 546 اتاق استاندارد، رویال ، دلوکس و سوئیت مدرن است که دارای متراژهای متنوع بوده و با هر سلیقه وامکان مالی سازگار است وبه زیبا ترین شکل ممکن طراحی و تزیین شده اند تا برای میهمانان آرامش و راحتی را فراهم آورند . علاوه بر این ، اتاق ها مجهز به چراغ هایی با کنترل از راه دور بوده و دارای بالکنی با چشم انداز بی نظیر دریای مدیترانه ، استخر بزرگ هتل و یا مناظر کوهستان  تائوروس می باشد . بهترین خدمات و سرویس دهی در این اتاق ها به گردشگران تور آنتالیا ارائه شده و با تاپ ترین امکانات از ایشان پذیرایی خواهد شد .  
   
امکانات هتل مردان پالاس

امکانات هتل مردان پالاس  بسیار متنوع و دارای فضایی مجلل وخیره کننده ، سرشار از تحرک وسرزندگی با امکانات وسیع تفریحی و رفاهی برای انواع سلایق ، زوجهای جوان ، توریستها ، بازرگانان ، کودکان ،جوانان و ورزشکاران است که می توانند از امکانات هتل مردان پالاس بهره مند شوند. سالن بدنسازی مجهز و اتاق مدیتیشن که مشرف به استخر می باشد ، استخر با فضای مخصوص شنا ، شیرجه و غواصی ، آکواریوم و فواره ، مرکز آب گرم و انواع ماساژ ، 8 رستوران شیک و مجلل که انواع غذاهای بین المللی ، روسی ، فرانسوی ، تایلندی ، ژاپنی و مدیترانه ای را سرو می کنند ، کافی شاپی رویایی در قسمت بام هتل و بسیاری امکانات رفاهی و تفریحی خاص و مثال زدنی دیگر همه و همه در این هتل لوکس به گردشگران تور آنتالیا ارائه می شود تا سفری خاطره انگیز را تجربه نمایند .

.

هتل مردان پالاس روی نقشه گوگل
   
اطلاعات هتل های پنج ستاره آنتایا در نقاط مختلف استان آنتالیا

عمده هتلهای آنتالیا  در شهرهای ساحلی این استان مانند: کمر، بلک ، لارا ،کندو، سیده ، ماناوگات و الانیا بشرح ذیل واقع شده اند:

هتلهای پنج ستاره مرکزآنتالیا

هتل های پنج ستاره کندو

هتل های پنج ستاره بلک

هتل های پنج ستاره کمر

هتل های پنج ستاره لارا

هتل های پنج ستاره سیده

هتل های پنج  ستاره مناوگات

 

اطلاعات ضروری هتل های آنتالیا

قبل از سفر به آنتالیا واستفاده از تور آنتالیا و ورود به هتل زیبا و مجلل مردان پالاس توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتل مردان پالاس مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.هتل مردان پالاس از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*در هتل مردان پالاس دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در تور آنتالیا حتما دمپائی همراه داشته باشید.

*آفتاب سواحل آنتالیا بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*هتل های آنتالیا نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان ومقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

*غذاهای هتل های آنتالیا بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های آنتالیا یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شمارا راهنمایی خواهند نمود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل ماردان پالاس
Kundu Koyu Oteller Mevkii Antalya TR-07110, 07110, Turkey   آدرس  
020902423104100   تلفن  
 020902423104100   فکس  
  www.mardanpalace.com   ایمیل  
 www.mardanpalace.com   وبسایت  

تلفن مشاوره رایگان تور ترکیه تورآنتالیا ورزرو هتل مردان پالاس ، اطلاع از قیمت تور آنتالیا ،تور لوکس آنتالیا ، قیمت بلیط هواپیما آنتالیا ، قیمت تور آنتالیا و رزرو بلیط آنتالیا:0218850545402187170-02188505454

www.tafrihatonline.com