هتل 5 ستاره گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو یکی از شناخته شده ترین اقامتگاه های ماکائو به شمار می رود که مشرف به دریای جنوب چین بوده و به ساحل دسترسی مستقیم دارد . این هتل زیبا ساختمانی مدرن و مرتفع داشته و از موقعیت جغرافیایی مناسب برخوردار است . ضمنا فرودگاه بین المللی ماکائو پیاده 10 دقیقه و ترمینال کشتی ماکائو نیز 20 دقیقه تا ساختمان هتل فاصله دارند . برخورداری از دکوراسیون داخلی لوکس  و مجهز بودن به امکانات بسیار متنوع و به روز تفریحی ، ورزشی و رفاهی بر جذابیت آن افزوده است . گردشگرانی که این هتل را به عنوان مقصد خود انتخاب نموده اند اقامتی فراموش نشدنی را تجربه کرده و از انتخاب خود رضایت دارند .   
   
اتاقهای هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو
اتاقهای هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو مشتمل بر 259 اتاق استاندارد ، خانوادگی و سوئیت مدرن است که آرامش را برای میهمانان فراهم می کند . استفاده از رنگ های زیبا ، دکوراسیونی که از طراحی روز بهره برده ، تختی راحت و پنجره هایی بزرگ که دارای مناظر باغ یا دریا را می باشد ، ارائه خدمات خانه داری روزانه ، تهویه مطبوع ، بالکن اختصاصی ، روم سرویس 24 ساعته ، حمامی مجهز به وان و دوش مجزا و وسایل مکمل استحمام ، سشوار ، صبحانه در اتاق ، سرویس تهیه نوشیدنی های گرم ، صندوق امانات ،  مینی بار، یخچال ، تلویزیون ال سی دی، ماهواره و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان تنها گوشه ای از امکانات موجود در اتاق های لوکس هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو است .
   
امکانات هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو

امکانات هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو شامل استخر سرپوشیده و روباز 4 فصل ، ماساژ ، باشگاه ورزشی مجهز ، مرکز سلامت و آبگرم ، سونا و جکوزی ، زمین گلف ، محوطه مخصوص حمام آفتاب ، آرایشگاه ، رستوران هایی متعدد ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات واکس کفش ، صرافی ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، آسانسور ، باغ ، کرایه اتومبیل ، بار ، کافی شاپ ، بوفه مجلل صبحانه ،  انبار بار و چمدان ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . . می باشد .

هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو روی نقشه گوگل
   

View  in a larger map
اطلاعات هتل های ماکائو در نقاط مختلف

 هتلهای ماکائو در مناطق مختلف آن پراکنده شده اند ، برخی در مرکز شهر و برخی دیگر نزدیک به مراکز تجاری و یا جاذبه های توریستی شهر واقع شده اند . بسته به این که از تور ماکائو و سفر به آن چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت و مکانهای مختلف در شهر ماکائو استفاده کنید .هدف از سفر چین و استفاده از تور ماکائو می تواند : بازدید از مراکز خرید ماکائو ،بازدید از جذابیت های توریستی ماکائو و اماکن دیدنی و تجاری ماکائو ، شرکت در نمایشگاههای بین المللی ماکائو ، تفریح ، استراحت ، ماه عسل و یا ترانزیت به سایر کشورها باشد . یقینا هتل های ماکائو با هر توان مالی و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو 

قبل از سفر به ماکائو و ورود به هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو و استفاده از تور ماکائو توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور ماکائو در هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل زیبا و مجلل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو  ساعت 12:00می باشد. از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل چین بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو نوشیدنیهای الکلی  سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو بین المللی بوده و با ذائقه اکثر ایرانیان سازگار می باشد.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو
1918 Estrada de Hac Sa, Freguesia de São Francisco Xavier, Macau   آدرس  
02085388991169   تلفن  
0208532887111
  فکس  
www.grandcoloane.com   ایمیل  
www.grandcoloane.com   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور ماکائو ورزرو هتل گرند کولوانه بیچ ریزورت ماکائو، اطلاع از قیمت تور ماکائو،تور ارزان چین- ماکائو، قیمت بلیط هواپیما ماکائو، رزرو بلیط ماکائو:02188505454-021887170