هتل گرند حیات بمبئی
هتل 5 ستاره گرند حیات بمبئی یکی از معروف ترین اقامتگاه های شهر بمبئیمحسوب می شود که زیر مجموعه هتل های زنجیره ای گرند حیات قرار دارد . این هتل دارای موقعیت مرکزی بوده و باغات نخل و فضای سبز آن را حاطه کرده اند . هتل گرند حیات بمبئی 10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی شیواجی فاصله دارد .در ساخت هتل از معماری مدرن الهام گرفته شده  و مجموعه هتل شامل باغ های با شکوه ، محوطه حمام آفتاب و استخرهای متعدد است .گردشگرانی که این هتل را به عنوان مقصد خود انتخاب نموده اند با کوله باری از خاطرات خوش هتل را ترک خواهند نمود .   
   
اتاقهای هتل گرند حیات بمبئی
اتاقهای هتل گرند حیات بمبئی از547 اتاق استاندارد و خانوادگی لوکس تشکیل شده است که شامل امکاناتی نظیر دکوراسیونی با رنگ های گرم ، مبلمانی زیبا ، میز کار، سرویس بهداشتی با سنگ مرمر، اتو و میز اتو، مینی بار، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه هوای مطبوع ، لوازم آرایش رایگان ، سشوار، خدمات 24 ساعته اتاق، قهوه ساز، دستگاه دی وی دی ، بنا به درخواست و اینترنت پر سرعت می باشد . در ضمن برخی از اتاق های این هتل پنج ستاره دارای بالکن اختصاصی رو به مناظر باغ است .
   
امکانات هتل گرند حیات بمبئی

امکانات هتل گرند حیات بمبئی برای میهمانان تور بمبئی لحظلتی شاد و مفرح را ایجاد کرده و بسیار گسترده و با کیفیت است که از آن جمله می توان به  : مرکز سلامت و آبگرم ، زمین بازی کودکان ، سرویس نگه داری از کودک ، باشگاه ورزشی ، سونا و جکوزی ، اتاق ماساژ، استخر روباز، سالن کنفرانس ، سرویس ترانسفر رایگان فرودگاهی ، سه رستوران ، بار ، کافه ، فضای سبز و . . . اشاره کرد .

هتل گرند حیات بمبئی روی نقشه گوگل
   

View Hotel , in a larger map
اطلاعات هتل های بمبئی در نقاط مختلف

 هتلهای بمبئی در مناطق مختلف آن پراکنده شده اند ، برخی در مرکز شهر و برخی دیگر نزدیک به مراکز تجاری ، سواحل و یا جاذبه های توریستی شهر واقع شده اند .  بسیاری از مراکز خرید مهم شهر در مرکز شهر واقع شده اند . بسته به این که از تور بمبئی و سفر به آن چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت و مکانهای مختلف در شهر بمبئی استفاده کنید .هدف از سفر هند و استفاده از تور بمبئی می تواند : بازدید از مراکز خرید بمبئی،بازدید از جذابیت های توریستی بمبئی و اماکن دیدنی و تجاری بمبئی ، شرکت در نمایشگاههای بین المللی بمبئی ، تفریح ، استراحت ، ماه عسل و یا ترانزیت به سایر کشورها باشد . یقینا هتل های بمبئی با هر توان مالی و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل گرند حیات بمبئی

قبل از سفر به بمبئی و ورود به هتل گرند حیات بمبئی واستفاده از تور بمبئی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور بمبئی در هتل گرند حیات بمبئی مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل زیبا و مجلل گرند حیات بمبئی ساعت 12:00می باشد. از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل بمبئی بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در هتل گرند حیات بمبئی نوشیدنیهای الکلی سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل گرند حیات بمبئی بین المللی بوده و با ذائقه اکثر ایرانیان سازگار می باشد.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل گرند حیات بمبئی
Western Express Hwy, Santacruz East, Mumbai, Maharashtra 400055, India   آدرس  
020912266761234   تلفن  
020912266761234
  فکس  
www.mumbai.grand.hyatt.com   ایمیل  
www.mumbai.grand.hyatt.com   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تورهند ورزرو هتل گرند حیات بمبئی، اطلاع از قیمت تور بمبئی،تور ارزان هند- بمبئی، قیمت بلیط هواپیما بمبئی، رزرو بلیط بمبئی:02188505454-021887170