هتل هبتور گرند دبی
هتل 5 ستاره هبتور گرند دبی

هتل هبتور گرند دبی را می توان تفریحگاهی زیبا و مجلل در کنار ساحل خلیج همیشگی فارس نامید.هتل پنج ستاره زیبا ومجلل هپتورگرند اقامت دلپذیری را توام با خدمات عالی به میهمانان خود ارائه می دهد. این هتل و تفریحگاه لوکس، چشم انداز زیبایی به دریا و باغ را داراست که در منطقه جمیرا واقع شده است ، فاصله هپتور گرند تا فرودگاه بین المللی دبی تنها سی دقیقه است.ساحل اختصاصی هتل هپتورگرند لحظات شاد و مفرحی را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

.
   
اتاقهای هتل جمیرا بیچ
اتاقهای هتل هاپتور گراند شامل چهارصدو چهل وشش باب اتاق استاندارد ، لوکس و دلوکس به همراه سوئیتهای مجلل می باشد که همگی با اثاثه و فرنیچر لوکس مزین گردیده است.ارائه خدمات خانه داری روزانه با پرسنلی که برای اینکار آموزش دیده اند اتاقها را چون روز اول افتتاح هتل لوکس نگاه می دارند.تمام اتاقها مجهز به صندوق امانات ، مینی بار،بطری آب رایگان ، اینترنت و تلویزیون و ماهواره می باشند.اتاقهای مخصوص معلولین،اتاقهای پاک سیگار ممنوع و اتاقهای مخصوص افراد سیگاری با سیستم تهویه متبوع مخصوص از دیگر امکانات اتاقهای هتل هپتور گرند است که اقامت را برای همه افراد به بهترین نحو امکانپذیر می سازد
   
امکانات هتل هپتور گرند

امکانات هتل هبتور گرند امکانات هتل 5 ستاره لوکس هابتور گرند شامل ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم یا اسپا، حمام ترکی و بخار ، سکوی شیرجه ، امکانت غواصی و ساحل اختصاصی در جمیرا می باشد.ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان، تور دبی را برای مهمانان سفر دبی فراموش نشدنی می نماید. هپتورگرند با داشتن فروشگاه هاي متعددويک صرافي استراحت را برای مسافرین امکانپذیرتر نموده است.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.قدم زدن در باغ هتل هپتورگرند حال و حوای بهشتی به انسان می دهد. ميهمانان تور هپتور گرند دبی ميتوانند در فعاليت ها يي نظير اسکواش، تنيس، موج سواري، غواصي شرکت نمایند.

هتل هبتور گرند روی نقشه گوگل
   

View jumeirah beach in a larger map
اطلاعات هتل های دبی در نقاط مختلف

 هتلهای دبی در مناطق مختلف آن از جمله دیره،رقه،اتوبان شیخ زاید،بردبی ،مدینه الجمیرا و جزیره مصنوعی پالم واقع شده است . ,و بسته به این که از تور دبی و سفر به دبی چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت ومکانهای مختلف در شهر دبی استفاده کنید،هدف از سفر دبی واستفاده از تور دبی می تواند:خرید وبازدید از مراکز خرید دبی ،بازدید از دیدنیهای دبی واماکن دیدنی دبی،شرکت در نمایشگاههای بین المللی دبی،تفریح ،استراحت ،ماه عسل ویا ترانزیت به سایر کشورها باشد.یقینا هتل های دبی با هر بودجه و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل هاپتور گرند

قبل از سفر به دبی و ورود به هتل هپتور گرند واستفاده از تور دبی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور دبی  در هتل هپتور گرند مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل زیبا و مجلل هاپتور گرند ساعت 12:00می باشد.هتل هپتور گرند از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب ساحل اختصاصی هپتور گرند بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در اکثر هتل های دبی نوشیدنیهای الکلی  سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل های دبی بین المللی بوده ولی به دلیل مسلمان بودن تمامی غذاها با گوشتهای حلال پخته میشوند.

*همراه داشتن داروهای کدئین دار در دبی پیگرد قانونی دارد و منجر به زندان رفتن میشود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل هاپتور گرند
Al Sufouh Rd - Dubai - United Arab Emirates   آدرس  
020971 4 399 5000   تلفن  
 020971 4 399 5000   فکس  
 www.asiarooms.com/Habtoor-Grand   ایمیل  
 www.asiarooms.com/Habtoor-Grand   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور دبی ورزرو هتل هبتور گرند ، اطلاع از قیمت تور دبی،تور ارزان دبی ، قیمت بلیط هواپیما دبی ، رزرو بلیط دبی02188505454-021887170