هتل هیلتون شانگهای
هتل 5 ستاره هیلتون شانگهای  اقامتگاهی معروف در شانگهای محسوب می شود که یکی از هتل های زنجیره ای و بین المللی هیلتون می باشد که در قلب مراکز تجاری و تفریحی شهر قرار دارد . این هتل لوکس در فاصله 500 متری از مرکز نمایشگاه شانگهای واقع شده و به وسایل حمل و نقل عمومی به آسانی دسترسی دارد ؛ به عنوان مثال فقط 5 دقیقه تا ایستگاه مترو فاصله دارد . شایان ذکر است که پیاده از هتل تا مراکز خرید خیابان نانجینگ و جاده هوای های فاصله اندکی می باشد  .
   
اتاقهای هتل هیلتون شانگهای
اتاقهای هتل هیلتون شانگهای مشتمل بر 714 اتاق استاندارد و 39 پنت هاوس است که دارایفضایی آرام و دنج می باشند . استفاده از رنگ های گرم ، بهره مندی از وسایلی مدرن ، پنجره هایی قدی با نور مناسب ، میز کار ، تهویه مطبوع ، روم سرویس 24 ساعته ، حمامی مجهز به وان و دوش مجزا و وسایل مکمل استحمام ، سشوار ، صندوق امانات ، صبحانه در اتاق ، مینی بار، یخچال ، تلویزیون ال سی دی  ، امکانات برای معلولان ، اتاق های پاک و بدون دخانیات ، ماهواره و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان ، تنها گوشه ای از امکانات مدرنی است که در اتاق های مجلل هتل هیلتون شانگهای به گردشگران تور شانگهای ارائه می شود . 
   
امکانات هتل هیلتون شانگهای

امکانات هتل هیلتون شانگهای  استخر سرپوشیده ، سونا و جکوزی ،  ماساژ درمانی  ، مرکز سلامت و آب گرم ،باشگاه ورزشی مجهز ، تنیس ، آرایشگاه ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات واکس کفش ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، دستگاه خود پرداز ، آسانسور ، خدمات گردشگری ، کرایه اتومبیل ، بار ، بوفه صبحانه ، 8 رستوران که انواع غذاهای شرقی و بین المللی را سرو می کند ، صرافی ، انبار بار و چمدان ، سرویس نگه داری از کودک ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . . از جمله امکانات متنوع و مفرح هتل هیلتون شانگهای می باشد که در اختیار گردشگران تور شانگهای قرار می گیرد .

هتل هیلتون شانگهای روی نقشه گوگل
   

View  hotel , in a larger map
اطلاعات هتل های شانگهای در نقاط مختلف

 هتلهای شانگهای در مناطق مختلف آن پراکنده شده اند ، برخی در مرکز شهر و برخی دیگر نزدیک به مراکز تجاری و یا جاذبه های توریستی شهر واقع شده اند . مراکز تجاری و خرید مهمی در این شهر واقع شده است . بسته به این که از تور شانگهای و سفر به آن چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت و مکانهای مختلف در شهر شانگهای استفاده کنید .هدف از سفر چین و استفاده از تور شانگهای می تواند : بازدید از مراکز خرید شانگهای ،بازدید از جذابیت های توریستی شانگهای و اماکن دیدنی و تجاری شانگهای ، شرکت در نمایشگاههای بین المللی شانگهای ، تفریح ، استراحت ، ماه عسل و یا ترانزیت به سایر کشورها باشد . یقینا هتل های شانگهای با هر توان مالی و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل هیلتون شانگهای

قبل از سفر به شانگهای و ورود به هتل پودونگ شانگری لا شانگهای و استفاده از تور شانگهای توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور شانگهای در هتل هیلتون شانگهای مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل زیبا و مجلل هیلتون شانگهای ساعت 12:00می باشد. از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل چین بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در هتل هیلتون شانگهای نوشیدنیهای الکلی  سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل هیلتون شانگهای بین المللی بوده و با ذائقه اکثر ایرانیان سازگار می باشد.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل هیلتون شانگهای
华山路250号, Jing'an Qu, Shanghai Shi, China, 200040   آدرس  
020862162480000   تلفن  
020862162480000
  فکس  
www.hilton.com.cn   ایمیل  
www.hilton.com.cn   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور شانگهای ورزرو هتل هیلتون شانگهای، اطلاع از قیمت تور شانگهای،تور ارزان چین- شانگهای، قیمت بلیط هواپیما شانگهای، رزرو بلیط شانگهای:02188505454-021887170