هتل هالیدی این جیپور
هتل 5 ستاره هالیدی این جیپور یکی از معروف ترین هتل های شهر به شمار می رود که در گروه هتل های زنجیره ای و بین المللی هالیدی این قرار دارد  . این هتل مجلل و عظیم به قلعه عامر و کاخ شهر به راحتی دسترسی داشته و در ساخت آن ترکیب معماری سنتی و مدرن به کار گرفته شده است .هتل جیپور مریوت 8 مایل تا فرودگاه بین المللی جیپور و 5 مایل تا ایستگاه قطار فاصله دارد . این هتل 5 ستاره  مجهز به سرویس خدماتی  ALL ، فضای بیرونی  زیبا و آرامش بخش و محیط داخلی لوکس و  پاکیزه می باشد . در کل امکاناتی درجه یک و  خدماتی ممتاز در این هتل مجلل به گردشگران تور جیپور و تور هند ارائه شده و گردشگرانی که در این هتل اقامت دارند آن را رویایی توصیف می کنند .   
   
اتاقهای هتل هالیدی این جیپور
اتاقهای هتل هالیدی این جیپور  72 اتاق استاندارد ، خانوادگی و سوئیت مدرن را شامل شده که در متراژ متنوع ، با مبلمانی زیبا و کامل ترین سرویس ها پذیرایی شایسته ای از میهمانان به عمل می آورد . هر اتاق نیز مجهز به بالکن اختصاصی مشرف به فضای سبز ،میز کار، سرویس بهداشتی با سنگ مرمر، سرویس تهیه نوشیدنی های گرم ، مینی بار، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، سیستم تهویه هوای مطبوع ، سشوار، خدمات 24 ساعته اتاق، کف پارکت ، اماکات ویژه برای معلولان ، اتاق های بدن دخانیات ، لوازم آرایش رایگان و اینترنت پر سرعت رایگان می باشد که همین عوامل اتاق های مجلل هتل را به مکانی آرامش بخش و دلنشین مبدل کرده است .
   
امکانات هتل هالیدی این جیپور

امکانات هتل هالیدی این جیپور خدمات گسترده تفریحی ، رفاهی و ورزشی را در برمی گیرد که با انتظارات میهمانان سازگار بوده و اقامتی به یاد ماندنی را برای ایشان فراهم می نماید که از آن جمله می توان به : سالن کنفرانس ، مرکز سلامت و آبگرم ، مرکز تجاری ، سرویس نگه داری از کودک ، باشگاه ورزشی ، سونای خشک و بخار، جکوزی ، اتاق ماساژ، استخر روباز،  رستوران های متعدد ، نمایش عروسکی ، میز پینگ پنگ ، محوطه حمام آفتاب ، فضای سبز ، سرویس حمل و نقل رایگان و . . . اشاره کرد .

هتل هالیدی این جیپور روی نقشه گوگل
   

View  Hotel  , in a larger map
اطلاعات هتل های جیپور در نقاط مختلف

 هتلهای جیپور در مناطق مختلف آن پراکنده شده اند ، برخی در مرکز شهر و برخی دیگر نزدیک به مراکز تجاری و یا جاذبه های توریستی شهر واقع شده اند . از جمله  مراکز خرید مهمی در این شهر وجود دارند که مورد توجه تورستان قرار دارد . بسته به این که از تور جیپور و سفر به آن چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت و مکانهای مختلف در شهر جیپور استفاده کنید .هدف از سفر هند و استفاده از تور جیپور می تواند : بازدید از مراکز خرید جیپور ،بازدید از جذابیت های توریستی جیپور و اماکن دیدنی و تجاری جیپور ، شرکت در نمایشگاههای بین المللی جیپور ، تفریح ، استراحت ، ماه عسل و یا ترانزیت به سایر کشورها باشد . یقینا هتل های جیپور با هر توان مالی و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل هالیدی این جیپور

قبل از سفر به جیپور و ورود به هتل هالیدی این جیپور و استفاده از تور جیپور توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور جیپور در هتل هالیدی این جیپور مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل زیبا و مجلل هتل هالیدی این جیپور ساعت 12:00می باشد. از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل هند بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در هتل هالیدی این جیپور نوشیدنیهای الکلی سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهایهتل هالیدی این جیپور بین المللی بوده و با ذائقه اکثر ایرانیان سازگار می باشد.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل هالیدی این جیپور
6-A, NH 8, Amer Road, Govind Nagar, Jaipur, Rajasthan 302002, India   آدرس  
020911412672000   تلفن  
020911412672000
  فکس  
holidayinnjaipur.com/   ایمیل  
holidayinnjaipur.com/   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور جیپور و رزرو هتل هالیدی این جیپور، اطلاع از قیمت تور جیپور،تور ارزان هند- جیپور، قیمت بلیط هواپیما جیپور، رزرو بلیط جیپور:02188505454-021887170