هتل های ازمیر
هتل های ازمیر در سراسر این بندر توریستی و خوش آب و هوا ، از نوار ساحلی گرفته تا شرق و غرب شهرستان گسترده شده اند . هتلهای ازمیر که توسط دریا ، جنگل های کاج و یا باغات سبز زیتون احاطه شده اند بدلیل کیفیت بالای خدمات  با هتلهای درجه یک آمریکا و اروپا رقابت می کند. هتلهای مجلل ساخته شده در سواحل ازمیر از جاذبه های گردشگری آن به شمار می روند . هتل های ازمیر یا مراکز اقامتی آن از مسافرخانه تا هتل پنج ستاره لوکس آل اینکلوسیو واولترا آل این کلوسیو هر نوع سرویسی را به مسافرین تور ازمیر ارایه می دهند.مراکز اقامتی ازمیر برخلاف سایر نقاط ترکیه به خدمات آل واولترا آل آن شهرت دارد ولی سایر هتلهای ازمیر نیز با هزینه های ارزان  مانند اکثر نقاط ترکیه وجود دارند: مسافرخانه ، هتل دوستاره ، هتل سه ستاره ،هتل چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل پنج ستاره آل ، هتل پنج ستاره یو آل که همانطور که بیان شد با بودجه و سلیقه ی گردشگران تور ازمیر سازگار می باشد.
   
موقعیت جغرافیایی هتل های ازمیر
موقعیت مکانی هتل های ازمیر نظر به گستردگی این هتل ها از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب آن و در امتداد سواحل ، مراکز مسکونی ، اداری و تجاری و مراکز خرید ازمیر   متفاوت می باشد . بنا به استفاده از تور ازمیر برخی از هتل ها در سواحل ، نمایشگاههای بازرگانی ازمیر، مراکز خرید ازمیر و اماکن تاریخی ازمیر قرار داشته و قابل هستند . مسافرین تور ازمیر با توجه به هدف خود از سفر و هزینه های پرداختی می توانند در این هتل ها اقامت می نمایند.
   
امکانات پذیرایی هتل های ازمیر

امکانات هتل های ازمیر به درجه و نوع هتلهای آن بستگی دارد . امکانات پذیرایی هتلهای ازمیر مانند سایر نقاط ترکیه و جهان مشمول : فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast،اقامت با صبحانه و یکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board، اقامت با صبحانه نهار و شام یا فول بورد یا اف بی FB=full board،اقامت به اضافه صبحانه ،نهار ،شام ، میان وعده ،عصرانه ،میوه ،نوشیدنی های ساخت ترکیه تا دوازده شب یا آل اینکلوسیو ALL=all inclusive،اقامت باضافه صبحانه ،نهار ،شام ،میان وعده ،عصرانه،میوه ،دسر ،نوشیدنی ساخت ترکیه ،نوشیدنی بین المللی و پذیرای 24ساعته یا اولترا آل اینکلوسیو یا یو آل می باشدU ALL =ultra all inclusiveمی باشد.شایان ذکر است که ورزشهای آبی و تفریحات ساحلی ، استخر ، پارک و سرسره های آبی از ویژگیهای ممتاز هتلهای ازمیر است  .

هتل های ازمیر روی نقشه گوگل
   

View Larger Map
اطلاعات هتل های ازمیر

عمده هتلهای ازمیر در بخش های ساحلی این استان واقع شده اند:

هتلهای دو ستاره ازمیر

هتل های سه ستاره ازمیر

هتل های چهار ستاره ازمیر

هتل های پنج ستاره ازمیر

اطلاعات ضروری هتل های ازمیر

قبل از سفر به ازمیر واستفاده از تور بدروم توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتلهای ازمیر مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.اکثر هتلها از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*در هتلهای ازمیر دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در تور بدروم حتما دمپائی همراه داشته باشید.

*آفتاب سواحل ازمیر بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید.

*هتل های ازمیر نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان و مقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

*غذاهای هتل های ازمیر بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد . ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های ازمیر یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شما را راهنمایی خواهند نمود.

آ
کد تلفن های داخل کشور()
کوش آداسی   استانبول  
مارماریس   آنتالیا  
بدروم   آلانیا  
قونیه   آنکارا  
وان   ازمیر  
تلفن مشاوره رایگان تور ازمیر و رزرو هتل های ازمیر، اطلاع از قیمت تور ازمیر،تور ارزان ازمیر، قیمت بلیط هواپیما ازمیر، رزرو بلیط ازمیر:و 02188505454-021887170