هتل کریستال دلوکس کمر
هتل کریستال دلوکس کمر هتلی 5 ستاره و باشکوه با وسعت 8000 متر مربع است که از تمام شرایط لازم برای یک استراحتگاه ساحلی منحصر به فرد برخوردار بوده و پذیرای میهمانانی از سراسر دنیا می باشد . این هتل زیبا شامل باغ ها و درختانی سبز و با طراوت و طبیعتی مثال زدنی است که آن را احاطه نموده و نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند . برخورداری از سرویس آل ( صبحانه ، ناهار ، شام و کلیه نوشیدنی ها تا ساعت 24 ) ، پلاژ و ساحل اختصاصی ماسه ای و پارک آبی پر هیجان ، از برتری های هتل کریستال دلوکس کمر می باشد . در ضمن فاصله این هتل مجلل تا مرکز شهر آنتالیا 38 کیلومتر است . برخورداری از شگفتی های طبیعت و به طور همزمان بهره مندی از امکاناتی فوق العاده و بهترین کادر خدماتی در شهرت هتل کریستال دلوکس کمر تاثیر گذار بوده است ؛  چرا که گردشگران زیادی ترجیح می دهند تعطیلات خود را در محیط پر نشاط این هتل 5 ستاره سپری نمایند .
 
   
اتاقهای هتل کریستال دلوکس کمر
ااتاقهای هتل کریستال دلوکس کمر شامل 356 اتاق استاندارد ، خانوادگی و مدرن است که تمام آنها مجهز به بالکنی رو به مناظر چشم نواز دریای مدیترانه و یا مناظر باغ های سرسبز اطراف هتل است . دکوراسیون ، مبلمان و به طور کلی تمام وسایل این اتاق ها لوکس و با کیفیت بوده و بر زیبایی آن ها افزوده اند  . آراستگی و رعایت پاکیزگی اتاق های هتل کریستال دلوکس به دلیل زحمات شبانه روزی پرسنل خدماتی هتل است که پیوسته به دنبال جلب رضایت میهمانان تور آنتالیا می باشند . قفل الکترونیکی سیستم تهویه مطبوع ، وسایل برودتی و حرارتی استاندارد ، تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ، یخچال ، مینی بار ، صندوق امانات ، حمام همراه با وان ، سشوار و دیگر لوازم تکمیلی و . . . از جمله امکانات ویژه ای است که در هتل 5 ستاره کریستال دلوکس به میهمانان ارائه می شود . 
   
امکانات هتل کریستال دلوکس کمر

امکانات هتل کریستال دلوکس کمر آن قدر گسترده و متنوع است که بیان آنها وقت زیادی را طلب می کند اما ما به گزیده ای از آن اشاره می کنیم تا بیشتر با این هتل 5 ستاره مجهز آشنا شوید . یک بخش از این امکانات صرفا برای رفاه و آسایش گردشگران تور آنتالیا تدارک دیده شده و بخش دیگر شامل امکانات سرگرم کننده و مهیجی است که باعث شده تا میهمانان تمام وقت خود را برای لذت بردن و استفاده از آنها در هتل سپری نمایند ؛ از آن جمله می توان به : استخر سرپوشیده و روباز ، پارک آبی ، سونا و جکوزی ، غواصی ، موج سواری ، قایق رانی با کانو ، حمام ترکی و بخار ، زمین تنیس ، پرتاب دارت ، پینگ پنگ ، مرکز سلامت و آبگرم ، آرایشگاه و سالن زیبایی ، ماساژ ، ساحل و پلاژ اختصاصی با فضای مخصوص حمام آفتاب ، صرافی ، فروشگاه ،  خدمات شستشوی لباس ، سرویس نگه داری از کودک ، لاندری و صندوق امانات اشاره کرد . رستوران های مجلل مکزیکی ، ایتالیایی ، ترکی و بین المللی نیز از میهمانان این هتل 5 ستاره پذیرایی می کنند .

هتل کریستال دلوکس کمر روی نقشه گوگل
   
 هتل های پنج ستاره آنتایا در نقاط مختلف استان آنتالیا

عمده هتلهای آنتالیا  در شهرهای ساحلی این استان مانند:کمر،بلک ، لارا ،کندو،سیده،ماناوگات و الانیا بشرح ذیل واقع شده اند:

هتلهای پنج ستاره مرکزآنتالیا

هتل های پنج ستاره کندو

هتل های پنج ستاره بلک

هتل های پنج ستاره کمر

هتل های پنج ستاره لارا

هتل های پنج ستاره سیده

هتل های پنج  ستاره مناوگات

اطلاعات ضروری هتل کریستال دلوکس کمر

قبل از سفر به کمر آنتالیا واستفاده از تور آنتالیا و اقامت درهتل کریستال دلوکس کمر توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتل کریستال دلوکس کمر مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد. هتل کریستال دلوکس کمر از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*در هتل کریستال دلوکس کمر دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در این هتل مجلل حتما دمپائی همراه داشته باشید.

*آفتاب سواحل آنتالیا بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید و حتی المقدور با کارشناسان خبره در مورد میزان در معرض آفتاب قرار گرفتن مشورت نمایید

*هتل کریستال دلوکس کمر نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان ومقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

*غذاهای هتل کریستال دلوکس کمر بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های کمر یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شمارا راهنمایی خواهند نمود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل کریستال دلوکس کمر
Camyuva, 07981 Kemer, Turkey
  آدرس  
020902428147535
  تلفن  
020902428147535
  فکس  
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  ایمیل  
www.crystaldeluxekemer.com
  وبسایت  

تلفن مشاوره رایگان تور ترکیه تورآنتالیا ورزرو هتل کریستال دلوکس کمر، اطلاع از قیمت تور هتل کریستال دلوکس کمر ،تور لوکس ترین هتل های کمر آنتالیا ، قیمت بلیط هواپیما آنتایا ، رزرو بلیط آنتایا:02187170و 02188505454-

www.tafrihatonline.com