هتل ماکسیم ریزورت
هتل ماکسیم ریزورت  هتلی 5 ستاره و لوکس است که در سواحل منطقه کمر آنتالیا واقع شده است و تفرجگاهی ایده آل برای یک سفر ویژه در کنار دریا بوده که از تمام امکانات و شرایط لازم برای تفریحات ساحلی برخوردار می باشد . گردشگرانی که از گوشه و کنار دنیا ین هتل مجلل را به عنوان اقامتگاه خود انتخاب کرده اند از سرویس دهی و برخورد مناسب پرسنل مسئولیت پذیر هتل ماکسیم ریزورت رضایت داشته و لحظات شاد و مفرحی را با استفاده از امکانات متنوع هتل سپری می نمایند . این هتل 5 ستاره دارای پلاژ و ساحل اختصاصی و استخر هایی متعدد و پارک و سرسره آبی می باشد . آب و هوایی دلپذیر و مناظرچشم انداز دریای مدیترانه باعث شگفتی میهمانان هتل شده و سفر ایشان را خاطره انگیز کرده است . برخورداری از سرویس آل ( صبحانه ، ناهار ، شام و کلیه نوشیدنی ها تا ساعت 24 و رایگان ) از دیگر ویژگی های ممتاز هتل ماکسیم ریزورت به شمار می رود . در ضمن فاصله این هتل مجلل تا مرکز شهر آنتالیا 40 کیلومتر ، تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 45 کیلومتر و تا مرکز کمر تنها یک کیلومتر می باشد .
 
   
اتاقهای هتل  ماکسیم ریزورت
ااتاقهای هتل ماکسیم ریزورت  شامل 330 اتاق دو تخته ، استاندارد و سوئیت مدرن است که  تمام اتاق های این هتل 5 ستاره و مجلل دارای پنجره هایی بزرگ با نورگیر عالی و بالکنی رو به مناظر چشم نواز سواحل دریای مدیترانه می باشد . چیدمان و به طور کلی تمام وسایل اتاق های هتل ماکسیم ریزورت مدرن و با کیفیت بوده و بر زیبایی آن افزوده اند . محیط اتاق ها همیشه آراسته و پاکیزه بوده و آرامش بخش است . زحمات شبانه روزی کادر خدماتی هتل که پیوسته به دنبال جلب رضایت میهمانان تور آنتالیا می باشند را نیز نمی توان نادیده گرفت . سیستم الکترونیکی کیکارد ،  قفل الکترونیکی ، پذیرایی در اتاق ، سیستم تهویه مطبوع ، وسایل برودتی و حرارتی استاندارد ، تلویزیون ال سی دی با کانال های ماهواره ، یخچال ، مینی بار ، روم سرویس 24 ساعته ، صندوق امانات ، حمام همراه با وان ، سشوار و دیگر لوازم تکمیلی ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان و . . . فضای اتاق های هتل ماکسیم ریزورت را برای میهمانان دلچسب و رضایت بخش کرده است .
   
امکانات هتل  ماکسیم ریزورت

امکانات هتل  ماکسیم ریزورت  از خدمات با کیفیت رفاهی هتل گرفته تا امکانات متنوع تفریحی و ورزشی ، سرویس دهی شبانه روز، رستوران ها و سایر قسمت های هتل ماکسیم ریزورت ، همه در شان میهمانان و مطابق با یک هتل 5 ستاره مجلل طراحی شده و بسیار رضایت بخش می باشند . با توجه به تدابیر مدیریت این هتل مجهز ، گردشگران تور آنتالیا نیازی به ترک هتل نداشته و نه تنها تمام نیاز های ایشان در محیط هتل برآورده می گردد ، بلکه اقامتی به یاد ماندنی و سرشار از شادی را در فضای گرم آن تجربه خواهند کرد . سالن بدنسازی ،  استخرهای سرپوشیده و روباز ، پارک آبی و سرسرهای مهیج ، سونا و جکوزی ، ورزش های آبی موتوری و غیر موتوری ، حمام ترکی و بخار ، مرکز سلامت و آبگرم ، ماساژ ، سالن زیبایی ، بولینگ ، ساحل و پلاژ اختصاصی با فضای مخصوص حمام آفتاب ، صرافی ، فروشگاه ، خدمات گردشگری ، انبار بار و چمدان آسانسور ، روزنامه ، تهویه مطبوع ، دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان ،  خدمات شستشوی لباس ، سرویس نگه داری از کودک ، لاندری و صندوق امانات ، رستوران های مجلل ، بار کافی شاپ ، بوفه کامل صبحانه و . . . از جمله امکانات هتل ماکسیم ریزورت کمر است  .

هتل  ماکسیم ریزورت روی نقشه گوگل
   
 هتل های پنج ستاره آنتایا در نقاط مختلف استان آنتالیا

عمده هتلهای آنتالیا  در شهرهای ساحلی این استان مانند:کمر،بلک ، لارا ،کندو،سیده،ماناوگات و الانیا بشرح ذیل واقع شده اند:

هتلهای پنج ستاره مرکزآنتالیا

هتل های پنج ستاره کندو

هتل های پنج ستاره بلک

هتل های پنج ستاره کمر

هتل های پنج ستاره لارا

هتل های پنج ستاره سیده

هتل های پنج  ستاره مناوگات

اطلاعات ضروری هتل ماکسیم ریزورت

قبل از سفر به کمر آنتالیا واستفاده از تور آنتالیا و اقامت درهتل  ماکسیم ریزورت توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتل  ماکسیم ریزورت مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد. هتل  ماکسیم ریزورت از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*در هتل ماکسیم ریزورت دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در این هتل مجلل حتما دمپائی همراه داشته باشید.

*آفتاب سواحل آنتالیا بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید و حتی المقدور با کارشناسان خبره در مورد میزان در معرض آفتاب قرار گرفتن مشورت نمایید

*هتل  ماکسیم ریزورت نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان ومقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

*غذاهای هتل  ماکسیم ریزورت بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های کمر یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شمارا راهنمایی خواهند نمود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل ماکسیم ریزورت
 Atatürk Blv, 07980 Kemer/antalya, Turkey
  آدرس  
020902428147000
  تلفن  
020902428147000
  فکس  
www.maxim-resort.com
  ایمیل  
www.maxim-resort.com
  وبسایت  

تلفن مشاوره رایگان تور ترکیه تورآنتالیا ورزرو هتل   ماکسیم ریزورت، اطلاع از قیمت تور هتل  ماکسیم ریزورت،تور لوکس ترین هتل های کمر آنتالیا ، قیمت بلیط هواپیما آنتایا ، رزرو بلیط آنتایا:02187170و 02188505454-

www.tafrihatonline.com