هتل رادیسون رویال دبی
هتل پنج ستاره رادیسون رویال دبی  یکی از مجلل ترین اقامتگاه های 5 ستاره دبی است که در گروه هتل های زنجیره ای رادیسون بلو قرار داشته و در بخش بر دبی و خیابان شیخ زاید واقع شده است . این هتل مدرن دارای موقعیت مکانی ممتازی بوده و تا برج خلیفه ، دبی مال و ساحل جمیرا تنها 5 دقیقه پیاده  فاصله دارد . هتل رادیسون رویال برجی 51 طبقه با کلیه امکانات رفاهی و تفریحی لوکس و به روز است که مقابل مرکز کنوانسیون و نمایشگاه بین المللی دبی قرار دارد . باشگاه گلف دبی 7 کیلومتر و فرودگاه بین المللی دبی نیز 15 دقیقه تا هتل فاصله دارند . در ضمن مرکز تجارت جهانی دبی و ایستگاه مترو هم چند قدم با هتل فاصله دارند .
   
اتاقهای هتل رادیسون رویال دبی
اتاقهای هتل رادیسون رویال از 471 اتاق خانوادگی ، استاندارد و سوئیت لوکس با چشم اندازهای زیبا به دبی و مدینه الجمیرا تشکیل شده است که اندازه آنها متفاوت و مجهز به بالکن اختصاصی هستند . تجهیزات اقامتی آن بر اساس طراحیهای روز جهان و دکوراسیون آنها مطابق با طرح های سنتی عربی ، اسلامی و حتی عثمانی چیده شده است . تختهای کینگ سایز و فضای بزرگ اتاقها و چشم انداز زیبای اتاقها ی هتل اقامتی مفرح را برای مسافرین تور دبی فراهم ساخته است. اتاقهای ویژه معلولین و سالمندان ، اتاقهای پاک سیگار ممنوع و اتاقهای مخصوص افراد سیگاری با سیستم تهویه متبوع بسیار قوی، سرویسهای بهداشتی مجلل ، لوازم آرایش لوکس ، امکان سرو غذا در اتاقها با پذیرایی مخلصانه پرسنل،تنها گوشه از خدمات این اتاق های مجلل هستند.
   
امکانات هتل رادیسون رویال دبی
امکانات هتل رادیسون رویال دارای گستردگی و تنوع ویژه ای بوده و برای تمام سلایق و انتظارات رضایت بخش می باشد . از جمله امکانات رفاهی و تفریحی این هتل مدرن و با شکوه می توان به : سه رستوران و باری متنوع ، استخر سرپوشیده و روباز ، مرکز آبگرم و سلامتی ، ماساژ ، مرکز تناسب اندام ، کلوپ شبانه ، جیم ، محوطه حمام آفتاب ،تاکسی ، خانه داری ، امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، آرایشگاه ، صبحانه در اتاق ،اتو کشی ، فروشگاه هدایا و سوغات ، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت ، دستگاه خودپرداز و امکانات ویژه برای کودکان معلولین و سالمندان و همچنین اتاقهای کامپیوتر و سالنهای متعدد همایش و کنفرانس اشاره نمود .
هتل رادیسون رویال روی نقشه گوگل
   

View  in a larger map
اطلاعات هتل های دبی در نقاط مختلف

 هتلهای دبی در مناطق مختلف و متنوع این شیخ از جمله دیره،رقه،اتوبان شیخ زاید،بردبی ،مدینه الجمیرا و جزیره مصنوعی پالم و سواحل خلیج فارس و پرشین گلف واقع شده است . ,و بسته به این که از تور دبی و سفر به دبی چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت ومکانهای مختلف در شهر دبی استفاده کنید،هدف از سفر دبی واستفاده از تور دبی می تواند:خرید وبازدید از مراکز خرید دبی ،بازدید از دیدنیهای دبی واماکن دیدنی دبی،شرکت در نمایشگاههای بین المللی دبی،تفریح ،استراحت ،ماه عسل ویا ترانزیت به باشد.یقینا هتل های دبی با هر بودجه و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.انواع هتل های دبی مانند سراسر جهان عبارتند از هتل های پنج ستاره دبی ، هتل های چهارستاره دبی  ،هتل های سه ستاره دبی ،هتل های دوستاره دبی ، بوتیک هتل در دبی وهتل آپارتمانهای دبی در دبی بدلیل ممنوعیت مصرف مشروبات الکلی هتل های آل و یوآل وجود ندارد

اطلاعات ضروری هتل رادیسون رویال دبی

قبل از سفر به دبی و اقامت در هتل رادیسون رویال واستفاده از تور دبی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از یک اقامت مجلل  می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتلهای دبی از جمله هتل رادیسون رویال مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.هتل رادیسون رویال از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نماید.

هتل های پنج ستاره دبی از جمله هتل رادیسون رویال دبی مبلغی را برای استفاده از امکانات شارژی هتل برای افرادی که کارت اعتباری ندارند بصورت درهم یا دلار دریافت و در هنگام تسویه حساب بصورت درهم باز پس می دهد.

*آفتاب استخر روباز هتل رادیسون رویال و سواحل خلیج همیشه فارس در مدینه الجمیرابسیار سوزاننده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب معتبر برای جلوگیری از سوختگی استفاده نموده و در مورد میزان قرارگرفتن در معرض آفتاب با افراد متخصص مشورت نمایید.

*در اکثر هتل های دبی نوشیدنیهای الکلی سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل رادیسون رویال دبی بین المللی است وممکن است با ذائقه ایرانیان همخوانی نداشته باشد و غذا در رستوران هندی هتل رادیسون رویال بسیار تند و سوزاننده است که باید دقت نمایید .ولی به دلیل مسلمان بودن تمامی غذاها با گوشتهای حلال پخته و سرو میشوند.

*همراه داشتن داروهای کدئین دار در دبی پیگرد قانونی دارد و منجر به زندان رفتن میشود.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل رادیسون رویال
Sheikh Zayed Rd - Dubai - United Arab Emirates   آدرس  
02097143080000   تلفن  
 02097143080000   فکس  
 www.radissonblu.com/royalhotel-dubaiThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">
  ایمیل  
www.radissonblu.com/royalhotel-dubai   وبسایت  

تلفن مشاوره رایگان تور دبی ورزرو هتل رادیسون رویال ، اطلاع از قیمت تور دبی،تور لوکس دبی ، قیمت بلیط هواپیما دبی ،تلفن رزرو بلیط دبی

02188505454-021887170              

    www.gashtonline.com