هتل شرایتون شانگهای هونگکو
هتل 5 ستاره شرایتون شانگهای هونگکو زیر مجموعه هتل های بین المللی شرایتون بوده و از موقعیت مکانی ویژه ای برخوردار می باشد که به بسیاری از مراکز تجاری و وسایل حمل و نقل عمومی دسترسی دارد . هتل پیاده 10 دقیقه تا مراکز خرید خیابان سیچوان و منطقه تجاری لوجیاژو و 5 دقیقه تا منطقه بوند فاصله دارد . نزدیک ترین ایستگاه مترو 2 دقیقه و فرودگاه بین المللی پودونگ نیز  40 دقیقه تا ساختمان هتل فاصله دارد .دکوراسیون لوکس و مجهز بودن به امکانات روز دنیا از خصوصیات بارز هتل شرایتون شانگهای هونگکو می باشد . شایان ذکر است که خیابان معروف و پر تردد نانجینگ 3 ایستگاه تا هتل فاصله دارد .
   
اتاقهای هتل شرایتون شانگهای هونگکو
اتاقهای هتل شرایتون شانگهای هونگکو از471 اتاق استاندارد و سوئیت لوکس و مجلل متشکل است . محیط آرامش بخش ،  بهره مندی از وسایل مدرن و مبل و تختی راحت ، پنجره هایی بزرگ ، میز کار ، چای / قهوه ساز ، تهویه مطبوع ، روم سرویس 24 ساعته ، حمامی مجهز به وان و دوش مجزا و وسایل مکمل استحمام ، سشوار ، صندوق امانات ، صبحانه در اتاق ، مینی بار، یخچال ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان تنها گوشه ای از امکانات موجود در اتاق های مجلل هتل شرایتون شانگهای هونگکو می باشند . 
   
امکانات هتل شرایتون شانگهای هونگکو

امکانات هتل شرایتون شانگهای هونگکو بسیار گسترده ، جذاب و مفرح بوده و با سلایق گردشگران هماهنگ بوده و انتظارات ایشان را بر آورده می کند که از آن جمله می توان به : استخر سرپوشیده ، ماساژ درمانی  ، مرکز سلامت و آب گرم ،باشگاه ورزشی مجهز ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات واکس کفش ، صرافی ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، دستگاه خود پرداز ، آسانسور ، خدمات گردشگری ، کرایه اتومبیل ، بار ، بوفه صبحانه ، چندین رستوران که انواع غذاهای شرقی و بین المللی را سرو می کند ، صرافی ، انبار بار و چمدان ، سرویس نگه داری از کودک ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . . اشاره نمود  .

هتل شرایتون شانگهای هونگکو روی نقشه گوگل
   

View  hotel , in a larger map
اطلاعات هتل های شانگهای در نقاط مختلف

 هتلهای شانگهای در مناطق مختلف آن پراکنده شده اند ، برخی در مرکز شهر و برخی دیگر نزدیک به مراکز تجاری و یا جاذبه های توریستی شهر واقع شده اند . مراکز تجاری و خرید مهمی در این شهر واقع شده است . بسته به این که از تور شانگهای و سفر به آن چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت و مکانهای مختلف در شهر شانگهای استفاده کنید .هدف از سفر چین و استفاده از تور شانگهای می تواند : بازدید از مراکز خرید شانگهای ،بازدید از جذابیت های توریستی شانگهای و اماکن دیدنی و تجاری شانگهای ، شرکت در نمایشگاههای بین المللی شانگهای ، تفریح ، استراحت ، ماه عسل و یا ترانزیت به سایر کشورها باشد . یقینا هتل های شانگهای با هر توان مالی و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل شرایتون شانگهای هونگکو

قبل از سفر به شانگهای و ورود به هتل شرایتون شانگهای هونگکو و استفاده از تور شانگهای توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد وباعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور شانگهای در هتلشرایتون شانگهای هونگکو مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل زیبا و مجلل شرایتون شانگهای هونگکو ساعت 12:00می باشد. از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل چین بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در هتل شرایتون شانگهای هونگکو نوشیدنیهای الکلی  سرو نمیشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل شرایتون شانگهای هونگکو بین المللی بوده و با ذائقه اکثر ایرانیان سازگار می باشد.

آ
آدرس ، تلفن و اطلاعات هتلشرایتون شانگهای هونگکو
59 Siping Rd, Hongkou, Shanghai, China   آدرس  
020862126010088   تلفن  
020862126010088
  فکس  
www.starwoodhotels.com   ایمیل  
www.starwoodhotels.com   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور شانگهای ورزرو هتل شرایتون شانگهای هونگکو، اطلاع از قیمت تور شانگهای،تور ارزان چین- شانگهای، قیمت بلیط هواپیما شانگهای، رزرو بلیط شانگهای:02188505454-021887170