هتل لنقام هنگ کنگ

هتل 5 ستاره لنقام هنگ کنگ از هتل های شناخته شده شهر محسوب می گردد که از موقعیت مکانی ویژه ای برخوردار می باشد . فاصله هتل تا ایستگاه مترو پیاده 5 دقیقه بوده و تا فرودگاه بین المللی نیز 40 دقیقه می باشد . بهره مندی از دکوراسیون داخلی مدرن و امکانات گسترده از ویژگی های ممتاز این هتل پنج ستاره به شمار می رود . پذیرایی شایسته پرسنل ورزیده هتل لنقام هنگ کنگ و نزدیکی به جاذبه های توریستی شهر مثل معبد و خیابان ستاره ها که فقط 2 کیلومتر تا ساختمان هتل فاصله دارد ، بر محبویت این اقامتگاخ 5 ستاره افزوده است .

   
اتاقهای هتل لنقام هنگ کنگ
اتاقهای هتل لنقام هنگ کنگ  498  اتاق و سوئیت مجهز با فضایی آرامش بخش در این هتل تعبیه شده که از رنگ های گرم و طراحی شرقی ،وسایل مدرن ، مبلمانی کلاسیک و پنجره هایی قدی ، تهویه مطبوع ، روم سرویس 24 ساعته ، حمامی از سنگ مرمرمجهز به وان و دوش مجزا و وسایل مکمل استحمام ، سشوار ، صندوق امانات ، صبحانه در اتاق ، مینی بار، یخچال ، آی پد ، تلویزیون ال سی دی 37 اینچ ، ماهواره و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان بهره مند می باشند .
   
امکانات هتل لنقام هنگ کنگ

امکانات هتل لنقام هنگ کنگ گسترده و متنوع بوده که از آن جمله می توان به : استخر روباز ،باشگاه ورزشی مجهز ، مرکز سلامت و آبگرم ، سونا ، ماساژ ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات واکس کفش ، صرافی ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، دستگاه خود پرداز ، آسانسور ، خدمات گردشگری ، کرایه اتومبیل ،بوفه صبحانه ، بار ، رستوران هایی که انواع غذاهای شرقی و بین المللی را سرو می کند ، انبار بار و چمدان ، سرویس نگه داری از کودک ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . . اشاره داشت . 

هتل لنقام هنگ کنگ روی نقشه گوگل
   

View Hotel , in a larger map
اطلاعات هتل های هنگ کنگ در نقاط مختلف

 هتلهای هنگ کنگ در مناطق مختلف آن پراکنده شده اند ، برخی در مرکز شهر و برخی دیگر نزدیک به مراکز تجاری و یا جاذبه های توریستی شهر واقع شده اند . بسته به این که از تور هنگ کنگ و سفر به آن چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت و مکانهای مختلف در شهر هنگ کنگ استفاده کنید .هدف از سفر چین و استفاده از تور هنگ کنگ می تواند : بازدید از مراکز خرید هنگ کنگ ،بازدید از جذابیت های توریستی هنگ کنگ و اماکن دیدنی و تجاری هنگ کنگ ، شرکت در نمایشگاههای بین المللی هنگ کنگ ، تفریح ، استراحت ، ماه عسل و یا ترانزیت به سایر کشورها باشد . یقینا هتل های هنگ کنگ با هر توان مالی و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل لنقام هنگ کنگ

قبل از سفر به هنگ کنگ و ورود به هتل لنقام هنگ کنگ و استفاده از تور هنگ کنگ  توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد و باعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور هنگ کنگ در هتل لنقام هنگ کنگ مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد و ساعت ترک هتل زیبا و مجلل لنقام هنگ کنگ ساعت 12:00می باشد. از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل چین بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در هتل لنقام هنگ کنگ نوشیدنیهای الکلی سرو میشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل لنقام هنگ کنگ بین المللی بوده و با ذائقه اکثر ایرانیان سازگار می باشد.

آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل لنقام هنگ کنگ
The Sun Arcade, 8 Peking Road, Tsim Sha Tsui, Hong Kong   آدرس  
02085235523388   تلفن  
02085235523388
  فکس  
hongkong.langhamhotels.com   ایمیل  
hongkong.langhamhotels.com   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور هنگ کنگ ورزرو هتل لنقام هنگ کنگ اطلاع از قیمت تور هنگ کنگ ،تور ارزان چین- هنگ کنگ، قیمت بلیط هواپیما هنگ کنگ، رزرو بلیط هنگ کنگ:02188505454-021887170