هتل د آپر هاوس هنگ کنگ
هتل 5 ستاره د آپر هاوس هنگ کنگ یکی ار لوکس ترین اقامتگاه های مشرف به بندرگاه ویکتوریا می باشد که در قلب هنگ کنگ قرار گرفته است و از شمال با اقیانوس آرام و از سمت راست با مراکز خرید معروف شهر ارتباط داشته و به طور مستقیم با ایستگاه دریایی ام تی آر متصل است . بهره مندی از دکوراسیون داخلی لوکس و با شکوه و به روز ترین امکانات از ویژگی های ممتاز این هتل پنج ستاره است. از هتل پیاده تا فرودگاه بین المللی 40 دقیقه و تا گالری ها ، مغازه های مد روز ، مبل فروشی ، کتابفروشی و کافه رستوران های لوکسی که در خیابان  ستاره واقع شده اند تنها 10 دقیقه پیاده فاصله دارد . ارائه خدمات در این هتل با شکوه به شایستگی و به دست پرسنل ورزیده هتل انجام می شود . تنها هدف هتل پنج ستاره د آپر هاوس هنگ کنگ ارائه بهترین امکانات رفاهی و خدماتی به گردشگران تور چین و تور هنگ کنگ مس باشد . در ضمن کنوانسیون و مرکز نمایشگاهی هنگ کنگ نیز در یک کیلومتری آن قرار دارد .
   
اتاقهای هتل د آپر هاوس هنگ کنگ
اتاقهای هتل د آپر هاوس هنگ کنگ  شامل 117 اتاق استاندارد ، بدون دخانیات و سوئیت بزرگ و مدرن متشکل است که دارای محیطی مدرن و رویایی می باشد .استفاده از رنگ های گرم و طراحی به روز اتاق ها و بهره مندی از وسایل و مبلمانی مدرن و راحت و پنجره هایی بزرگ با نور مناسب که مشرف به بندرگاه ویکتوریا بوده ، بر جذابیت آن ها افزوده است . تهویه مطبوع ، روم سرویس 24 ساعته ، حمامی از سنگ مرمرمجهز به وان و دوش مجزا و وسایل مکمل استحمام ، سشوار ، صندوق امانات ، صبحانه در اتاق ، مینی بار، یخچال ، تلویزیون ال سی دی ، آی پد لمسی ، ماهواره و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان از امکانات موجود در اتاق های این هتل مجلل است  .
   
امکانات هتل د آپر هاوس هنگ کنگ

امکانات هتل د آپر هاوس هنگ کنگ استخر روباز ،باشگاه ورزشی پیشرفته ، مرکز سلامت و آبگرم ، سونا ، ماساژ ، کافی نت ، خدمات خانه داری ، خدمات کپی و فکس ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات واکس کفش ، صرافی ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، دستگاه خود پرداز ، آسانسور ، خدمات گردشگری ، کرایه اتومبیل ،بوفه صبحانه ، بار ، رستوران هایی که انواع غذاهای شرقی و بین المللی را سرو می کند ، انبار بار و چمدان ، سرویس نگه داری از کودک ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . . تنها بخش کوچکی از خدمات رفاهی و تفریحی هتل د آپر هاوس هنگ کنگ به شمار می رود .

هتل د آپر هاوسهنگ کنگ روی نقشه گوگل
   

View Hotel , in a larger map
اطلاعات هتل های هنگ کنگ در نقاط مختلف

 هتلهای هنگ کنگ در مناطق مختلف آن پراکنده شده اند ، برخی در مرکز شهر و برخی دیگر نزدیک به مراکز تجاری و یا جاذبه های توریستی شهر واقع شده اند . بسته به این که از تور هنگ کنگ و سفر به آن چه هدفی را دنبال می کنید ، می توانید از موقعیت و مکانهای مختلف در شهر هنگ کنگ استفاده کنید .هدف از سفر چین و استفاده از تور هنگ کنگ می تواند : بازدید از مراکز خرید هنگ کنگ ،بازدید از جذابیت های توریستی هنگ کنگ و اماکن دیدنی و تجاری هنگ کنگ ، شرکت در نمایشگاههای بین المللی هنگ کنگ ، تفریح ، استراحت ، ماه عسل و یا ترانزیت به سایر کشورها باشد . یقینا هتل های هنگ کنگ با هر توان مالی و سلیقه ای که باشید نظر شما را تامین خواهد نمود.

اطلاعات ضروری هتل د آپر هاوس هنگ کنگ

قبل از سفر به هنگ کنگ و ورود به هتل د آپر هاوس هنگ کنگ و استفاده از تور هنگ کنگ  توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد و باعث لذت بیشتر از سفر می شود:

*توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافرین تور هنگ کنگ در هتل د آپر هاوس هنگ کنگ مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل زیبا و مجلل د آپر هاوس هنگ کنگ ساعت 12:00می باشد. از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

*آفتاب سواحل چین بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

*در هتل د آپر هاوس هنگ کنگ نوشیدنیهای الکلی سرو میشوند. همچنین خوردن مشروبات الکلی در سطح شهر ممنوع میباشد.

*غذاهای هتل د آپر هاوس هنگ کنگ بین المللی بوده و با ذائقه اکثر ایرانیان سازگار می باشد.

آدرس ، تلفن و اطلاعات هتل د آپر هاوس هنگ کنگ
Pacific Place, 88, Queensway, Admiralty, Hong Kong   آدرس  
02085229181838   تلفن  
02085229181838
  فکس  
www.upperhouse.com   ایمیل  
www.upperhouse.com   وبسایت  
تلفن مشاوره رایگان تور هنگ کنگ ورزرو هتل د آپر هاوس هنگ کنگ اطلاع از قیمت تور هنگ کنگ ،تور ارزان چین- هنگ کنگ، قیمت بلیط هواپیما هنگ کنگ، رزرو بلیط هنگ کنگ:02188505454-021887170