تور آنتالیا

تور آنتالیا از تورهای محبوب ترکیه است که هر ساله گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا به این آنتالیا سفر می کنند . آنتالیا که در غرب کشور ترکیه قرار دارد یکی از مهمترین مراکز تفریحی و توریستی کشور محسوب می شود و دارای جاذبه های بسیاری می باشد . آب و هوای مطبوع و مناظر چشم نواز دریا و درختان نخل به زیبایی آن افزوده است . آنتالیا در تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی است . باران های سیل آسایی نیز در فصل پائیز در آنتالیا شروع به بارش می کند. اگر قصد سفر به شهر آنتالیا را دارید ، فصل تابستان و اواخر فروردین ماه بهترین زمان است .

اطلاعات بیشتر  
مکانهای دیدنی آنتالیا
 

مکانهای دیدنی آنتالیا به طبیعت منحصر به فرد ، سواحل ماسه ای و صخره ای با شکوه ، دریای فیروزه ای و تفریحات ساحلی آن محدود نمی باشد . البته گردشگران زیادی از گوشه و کنار دنیا فقط برای استراحت و بهره مندی از آنچه گفته شد به آنتالیا سفر می کنند ، لیکن این شهر دارای آثار تاریخی و مراکز خرید باشکوهی می باشد . جذابیت های توریستی آنتالیا بسیار شگفت انگیز و جذاب بوده و از آن جمله می توان به : دره عمیق پلدار ، شهر باستانی پرگه که قدمت آن به قرن 12 قبل از میلاد می رسد ، آسپندوس ، پارک آبی آکوالند ، پاموک کاله ، آبشار دودن ، غار کارائین ، حمام رومی آنتالیا و کسیک مناره آنتالیا اشاره کرد.

   
مراکز خرید آنتالیا
مراکز خرید آنتالیا هم قسمتی از جاذبه های تور آنتالیا محسوب می شود . برخی از این مراکز خرید در مرکز شهر و خیابان گولوکقرار دارد که در این مراکز خرید می توان البسه با قیمت مناسب تری تهیه نمود و بخشی دیگر در خیابان آتاتورک و ایشیک لار واقع شده اند که مارک های معروف ترک را به خریداران ارائه می کنند . تعدادی از مراکز خرید شناخته شده آنتالیا به اختصار شامل : مرکز خرید میگروس ، که در منطقه کنیالتی واقع شده ، مرکز خرید دیپو ، مرکز خرید هاوالانی ، مرکز خرید ام ام مایگروس ، بازار آنتالیا ، بازارچه خیابان لاوارا ، مرکز خرید تانزاس ، بازار غذای سرپوشیده ، مرکز خرید تراسیتی و مرکز خرید تاتاش  می باشند .
 اطلاعات بیشتر  
هتل های آنتالیا
 هتل های آنتالیا در همه جای شهر پراکنده شده و به دلایل توریستی اهمیت بالایی دارند . اما اکثر این هتل ها که مطابق با استانداردها و تکنولوژی روز جهان طراحی شده اند ، در مجاورت دریا و در سواحل دریای مدیترانه واقع شده و برخی هم در مرکز شهر قرار دارند . در ضمن هتلهای آنتالیا از نظر کیفی در سطح بالایی قرار دارند . این هتل های باکیفیت که شامل مراکز اقامتی سه ، چهار ، پنج و پنج ستاره تاپ می باشند ، مجهز به امکانات تفریحی ، رفاهی و ورزشی متعدد ، سرویس آل و یوآل بوده و به کامل ترین شکل از مسافران تور آنکارا پذیرایی می نمایند  .
رستوران های آنتالیا

رستوران های آنتالیا و غذاهای آن نمایانگر فرهنگ مردم بوده و ریشه در تاریخ شهر دارد . وقتی از تور آنتالیا برای بازدید آنتالیا استفاده می کنید خوب است که سری به رستورانهای این منطقه بزنید . پخت غذاهای اصیل ترکی و طعم و مزه فراموش نشدنی این غذاها مطمئنا برای هر مسافری خوشایند است . در ضمن علاوه بر غذاهای ترکی ، خوراک های دریایی و بین المللی هم دررستوران های آن طبخ می شود .  غذاهای متنوع لذیذ ترکی را می توان در رستوران های معروف آنتالیا تست کرد . تعدادی از رستوران های معروف آنتالیا شامل : رستوران کرال سوفراسی ، رستوران استلازبیستروت ، رستوران سکرت گاردن ، رستوران سراسر فاین دینینگ ، رستوران وانیلا لانگ ، رستوران سون محمت و رستوران آلپ پاسا ، می باشد .

 

www.tafriahtonline.com